IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Јанко-Јади Бурек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јанко-Јади Бурек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 40>
Автор
Порака Обратен редослед
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Јанко-Јади Бурек
    Испратена: 12.Ноември.2018 во 19:52
И тој го изеде бурекот
сега па незнам  ни на која ТВ е  
ако воопшто се појавува некаде не знам
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2017 во 20:11
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Kade li zamina ovoj burekov odkako se smeni politikata

Го смени и оброкот изгледа...не е веќе на бурек.не знам
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2017 во 22:28
Kade li zamina ovoj burekov odkako se smeni politikata
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2016 во 11:46
na toj mu treba samo ogledalo i da zbori sam so sebe neka vidi kolku e pameten haha. ne znam kako go sledat lugeto nego... pateticno.
Кон врв
annaja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annaja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2016 во 12:14
Он е подзакрила на Латас,и мува не го лазитага
Кон врв
Arhimed Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arhimed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2016 во 20:47
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Хмммммм...

Сакам да ја гледам емисијата од причина што треба да се слушне гласот на народов, да се види како размислуваат другите, да се помогне кај треба...но што од тоа, кога човечево, (мало м“же, по обичај е искомплексирано и зло,) кога нешто не му одговара, ќе рече
-Пријатно младичу....[IMG]smileys_novi/2.gif" align="absmiddle" alt="тага">

И заради тоа не ја гледам. Арогантен, искомплексиран...а со тоа и зол.
Штета за него-бидејќи концептот е добар (иако не оригинален), но сепак добар.





mislite ne mu se odlobodeni od danok zatoa e takov burekot
Pomina postot se digna lostot !
Кон врв
Arhimed Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arhimed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2016 во 20:29
Originally posted by Eli Eli напиша:

Eve edna tema i za Janko..mnogu me interesira vaseto mislenje za nego,kako voditel na eden vakov tip na emisija..posebno me interesira so mislite za negoviot odnos kon gledacite koga ke se javat u emisija..mene na pr.strasno me nervira koga gi sece na pola recenica,dokolku na nego ne mu se svigja toa so go zborat..sepak takva mu e emisijata,mora da prifaka sekakvi mislenja neli??e sea razbiram ja ako nekoj provocira neso ili sl.pa da go iskluci..Vie so ke kazete za Janko?



barem ne si postavuva sam odgovor i sam da si odgovara kako vasko eftov, se trpi janko
Pomina postot se digna lostot !
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2016 во 13:30
gledam deka kaj nego celo vreme e potiknuvanje omraza, pa mozebi celta mu e da potikne meguetnicka omraza, i da bega na sever, oti go realiziral negovoto.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2015 во 15:50
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

последниот гаф со њутновите закони му беше добар.... малце


Што рекол, да не го измислил четвртиот? хи, хи...
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2015 во 08:54
se sl*gam, vrie od idiotizmi pa barem kako sto rece, da ja vidime svetlata strana malce hehe.
Nasite mediumi se katastrofa.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2015 во 03:26
последниот гаф со њутновите закони му беше добар.... ако не може да превземеме ништо во врска со дебилизмот во нашите медиуми, барем да се посмееме малце
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2015 во 11:55
Ne znam kako voopsto drzi emisija? mozda toa ne treba da bide emisija so javuvanja nego so monolog, covekot ne prifaka drugo mislenje, fakticki e nekakov mediumski diktator.
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2015 во 02:38

ЈАДИ БУРЕК - ЛАТАС


Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2015 во 08:54
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.