IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 24>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 02:05
абе овде не к**** не знам  што веке ке ги напраите.....што е најтрагично многу невини фацки ги направија такви а тие што се навистина расипани ангели уствари се ц ц ц
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 02:15
....ЈАС ЗА НИКОЈА НЕ РЕКОВ ЛОШО,ПОГОТОВО ЗА САЊА И ЛИЛА..ЈАС СУМ СИ МИРЕН
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 22:27
кога го даваат воа шоуво ?? збунетост не можам да се одлепам од форум за да гледам.... голема%20насмевка
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 22:29
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

кога го даваат воа шоуво ?? збунетост не можам да се одлепам од форум за да гледам.... голема%20насмевка
не е нешто посебно, не се мучи да стануваш
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 22:30
а што е,... талк шоу или ??? збунетост кои и се гости,... ? 
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 22:33
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

а што е,... талк шоу или ??? збунетост кои и се гости,... ? 
абе нешто како ток шоу е и има разни гости
всушност да не беа гостите немаше да биде интересно
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 22:35
ма морам да ѕирнам,... за да можам тука да пишам нешто голема%20насмевка
Кон врв
majus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2007
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 22:54
Originally posted by blashka blashka напиша:


kultuzin...Лила е Лила Филиповска,Димитриевска,
а сега повторно Стојановска...забавувач на
широките народни маси...

Mozebi malku poveke kasnam.. Ali sepak mi se zbunuvacki preziminjava. Slucajno pred mesec dena citav nesto vo vrska so Lila, ali gledam Lila Stojanovska hmm a slika od Lila Filipovska. Se cudev so denovi. Ke mi objasni nekoj sto e rabotava? od kaj tolku preziminjaзбунетост
Tose Zasekogas, Tose Forever
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 22:55
Originally posted by majus majus напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:


kultuzin...Лила е Лила Филиповска,Димитриевска,
а сега повторно Стојановска...забавувач на
широките народни маси...

Mozebi malku poveke kasnam.. Ali sepak mi se zbunuvacki preziminjava. Slucajno pred mesec dena citav nesto vo vrska so Lila, ali gledam Lila Stojanovska hmm a slika od Lila Filipovska. Se cudev so denovi. Ke mi objasni nekoj sto e rabotava? od kaj tolku preziminjaзбунетост


беше филиповска,... се омажи и зема димитриевска мислам збунетост,... после се разведе и си го зеде назад моминското стојановска,.... така беше ?? голема%20насмевка


Изменето од Biserna_Devojka - 14.Февруари.2008 во 22:56
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 23:01
Браво девојче. Само така. Нека се знае дека Вила Зора е столб и центар не само на културата но и на цивилизацијата воопшто не само во македонија туку и пошироко.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:55
Kakvo Sou? kakva Lila! Sto bi rekol Amdi: 102% od emisijata i pominuva vo bezvezno smeenje .
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:59
Originally posted by Quentin Quentin напиша:

Не ми се допаѓаа воопшто новата емисија на Лила! Мислам, да ја прашуваш Биг Мама кој е главен град на Кенија или пустоно Ламбенце да го прашуваш било што... Приватниот живот нема да и' го коментирам, тоа е сосема друга тема.


Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 01:01
Se slozuvam da ne begame od temata privatniot zivot da ne go komentirame
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 09:59
лила филипоска е дроља ,екс ескорт служба бара вртоглава сума а нуди амортизирана п**ка , шта се тиче емисисју , то ти је брате живо срање , пролив, капс , повраќање , не можам да најдам соодветен израз како ад ги опишам моите чувства према лила и емисијата .  
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.