IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 21222324>
Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2015 во 20:32
silikoni 100%,onoj za prozorci i vrati....en-fa-pen.provereno i dokazano.Veruj mi...намигнување
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2015 во 22:26
Ако сме тука за да ја оговараме Лила, да ви кажам ... Лила изгледа Супер за нејзините,колку што знам, 44 години, а импланти, дали ви се свиѓаат или не,немат никаква врска со нејзиното шоу  среќа.
А, ако сме тука за шоу,да не беше тоа интересно на луѓето, до сега ке згаснеше ,како многу други шоуа направени пред нејзиното, значи тоа му е интересно на народот наш напатенда.
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 09:03
Originally posted by zverka_ zverka_ напиша:

Ако сме тука за да ја оговараме Лила, да ви кажам ... Лила изгледа Супер за нејзините,колку што знам, 44 години, а импланти, дали ви се свиѓаат или не,немат никаква врска со нејзиното шоу  среќа.
А, ако сме тука за шоу,да не беше тоа интересно на луѓето, до сега ке згаснеше ,како многу други шоуа направени пред нејзиното, значи тоа му е интересно на народот наш напатенда.


Ok ke bidam iskren, da mi se dopaga Lila, najmnogu koga vezba fitnes, mozda treba da drzi fitnes emisija sekoe utro, za steganje znaes...
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 13:14
Originally posted by chargerburnout chargerburnout напиша:

Originally posted by zverka_ zverka_ напиша:

Ако сме тука за да ја оговараме Лила, да ви кажам ... Лила изгледа Супер за нејзините,колку што знам, 44 години, а импланти, дали ви се свиѓаат или не,немат никаква врска со нејзиното шоу  среќа.
А, ако сме тука за шоу,да не беше тоа интересно на луѓето, до сега ке згаснеше ,како многу други шоуа направени пред нејзиното, значи тоа му е интересно на народот наш напатенда.


Ok ke bidam iskren, da mi se dopaga Lila, najmnogu koga vezba fitnes, mozda treba da drzi fitnes emisija sekoe utro, za steganje znaes...

Кога веќе ја гледаш како вежба,пријди и на Лила и дај и предлог за емисија,ако имаш храброст секаконамигнување, кој знае може би и ќе прифати. Во спротивно секој твој коментар од таков тип е излишен.да
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 13:29
Originally posted by zverka_ zverka_ напиша:


Originally posted by chargerburnout chargerburnout напиша:

Originally posted by zverka_ zverka_ напиша:

Ако сме тука за да ја оговараме Лила, да ви кажам ... Лила изгледа Супер за нејзините,колку што знам, 44 години, а импланти, дали ви се свиѓаат или не,немат никаква врска со нејзиното шоу  среќа.
А, ако сме тука за шоу,да не беше тоа интересно на луѓето, до сега ке згаснеше ,како многу други шоуа направени пред нејзиното, значи тоа му е интересно на народот наш напатенда.


Ok ke bidam iskren, da mi se dopaga Lila, najmnogu koga vezba fitnes, mozda treba da drzi fitnes emisija sekoe utro, za steganje znaes...


Кога веќе ја гледаш како вежба,пријди и на Лила и дај и предлог за емисија,ако имаш храброст секаконамигнување, кој знае може би и ќе прифати. Во спротивно секој твој коментар од таков тип е излишен.да


normalno deka te ozboruvaat zatoa si na forum, oti ti se dopaga toa ama ne priznavas.
pa ke mu davam predlog oti iskreno ni treba utrinska fitnes emisija da bideme fit mislam... porano imase, posledno na alsat se davase, ama prekina za zal, ej narodot treba da bide fit dajte nekoja emisija, Lila bi bila odlicna za ova
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 16:05
Одсекогаш имало, има и ќе има поголеми “баби” и од “бабите” ,
без разлика на полот.
Проверено и очигледно!

Нека продолжи шоуто..Изменето од outlook123 - 05.Декември.2015 во 16:06
едно е - не се две
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 16:08
Originally posted by outlook123 outlook123 напиша:

Одсекогаш имало, има и ќе има поголеми “баби” и од “бабите” ,
без разлика на полот.
Проверено и очигледно!

Нека продолжи шоуто..


A?
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 16:11
зини поише!
едно е - не се две
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 16:16
Originally posted by outlook123 outlook123 напиша:

зини поише!

Lila ne e baba, ona e MILF!
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 16:18
не мислев на лила

оди вежбај фитнес .. да зајакнеш...

Изменето од outlook123 - 05.Декември.2015 во 16:19
едно е - не се две
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 16:22
Originally posted by outlook123 outlook123 напиша:

не мислев на лила

оди вежбај фитнес .. да зајакнеш...

izvini, ke gledaam, mislam vezbam da, i ti uzivaj vo tvojot abstrakten svet
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 16:27

уживај во шоуто... оти кај тебе се е аБстрактно
едно е - не се две
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 17:07
Originally posted by outlook123 outlook123 напиша:


уживај во шоуто... оти кај тебе се е аБстрактно


bas naprotiv, jas sum konkreten covek, bez metafori
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 18:25
Ubavo ja sreduvaat a kvizot gluposti.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 21222324>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.