IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
Автор
Порака
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2015 во 13:13
Originally posted by Mazak Mazak напиша:

Ке ја урочите па ке и излезат стрии на дупето и брчки по челото, пу пу краснаја красавица.

@Outlook123...па во кој случај во очите на еден маж сите жени треба да изгледаат како една?



па во случај на глупост!

едно е - не се две
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2015 во 00:38
Од  милост еден другар ја вика 
...Сила Лилиповска ......хи, хи...
Кон врв
Mazak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2015
Локација: YesImSupercool
Статус: Офлајн
Поени: 629
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2015 во 03:12
Лили пут пут

@Outlook123...во случај на вљубеност или како што велат, таа особа што ја љубиш е најубавата во твоите очи.

Изменето од Mazak - 17.Јуни.2015 во 03:14
“Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2015 во 16:39
па??

сега треба сите како таа особа да изгледаат??

каква егоцентричност и самобендисаност а можеби и кукавичлук!

Изменето од outlook123 - 17.Јуни.2015 во 16:58
едно е - не се две
Кон врв
Mazak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2015
Локација: YesImSupercool
Статус: Офлајн
Поени: 629
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2015 во 23:30
Едно е, не се две...љубовта не се дели.


https://www.youtube.com/watch?v=zVQxehU5H2g

Изменето од Mazak - 17.Јуни.2015 во 23:46
“Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2015 во 08:00
кога сум рекла дека се дели?
суштински?

површински - изразот е разнолик, за да можи да се доживее.. а и не мора..зависи од перцепција

и да не сме далеку од тема..

пред некој ден ми вели силата лила

хеј в..(баш онака како оние кои ме сакаат мене)))) - па кај си ти?

а ја се врта и си вела - од кај ме знае ?!

ама ко ќе вида поубо - таа на телефон си збори..

и да, убава е ама нема да стремам да сум како неа..

Изменето од outlook123 - 18.Јуни.2015 во 08:04
едно е - не се две
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2015 во 10:04

Супер си е Лила.
Aма не ви го разбрав муабетот: сите треба да бидеме како Лила бе?
Демек... Je suis Lila ? плазење

Кон врв
Mazak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2015
Локација: YesImSupercool
Статус: Офлајн
Поени: 629
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2015 во 01:49
Лелеее...ме земаа под нозе мене готово се предавам.

Еве што сакав да напишам јас...а и вистина е стварно ова.

Кога сте заљубен, без разлика на убавината на таа особа со која сте во љубов, таа ви е најубавата.

Сите жени/мажи ке ви изгледаат исти( ај слични) затоа и велат во лириките

-Во сите жени го барам твојот лик.
-Сите ме подсетуваат на тебе.
-Ти си ми пред очи дури и кога ке ги затворам.
-многу си ми убава(особено пред секс)
И слични лигавчиња и подметачи.

Инаку не треба да се сите особи исти а и не се...затоа и сите ние имаме негативни и позитивни особини(се кладам дека и Лила има).

Ама...коа си заљубен бе, кој глеа негативно на работите?
Тогаш ги носиш портокаловите наочари на владата наместо оние црните на опозицијата.(фигуративно кажано)

Само гледаш што е фино кај некого и плус од мравка слон праиш кога на други им кажуваш.







“Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2015 во 10:06
На темава ко што гледам повеќе се говори за љубов, одколку во цел подфорум Љубов....фак!
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2015 во 09:13


ами љубов, него шо? каков фак сега и овде хахахха

https://www.youtube.com/watch?v=PdzUvAp5cXk

Изменето од outlook123 - 20.Јуни.2015 во 09:14
едно е - не се две
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2015 во 18:48
Кон врв
Mazak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2015
Локација: YesImSupercool
Статус: Офлајн
Поени: 629
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2015 во 16:31
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


Супер си е Лила.
Aма не ви го разбрав муабетот: сите треба да бидеме како Лила бе?
Демек... Je suis Lila ? плазење







Lila e samostojna i odgovorna machka be a ne ko tvojata sho ti ja chuvaat nekompetentni i neiskusni "machkari" koga odish na odmor pa im bega po komshiluk.

Изменето од Mazak - 19.Јули.2015 во 16:32
“Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2015 во 13:00
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


pa dobro bre dragi prijateli i prijatelki...se nadevam deka vi se slucilo barem ednas da naletate na novoto "show" na nasata spored nekoi "eminentni strucnjaci" najpametnata,najubavata,najelokventnata,multitalentiranata voditelka na TV SITEL - LILA FILIPOVSKA i neiziniot "nov show proekt" E AJ DA TE VIDAM...
...jas za sega ke se vozdrzam od komentari..bidejki ne sakam da vlijaam na javnoto mislenje na pocituvanite forumadzii...ve molam samo za vasite POFALBI i KRITIKI.....samo moram da kazam baba mi (ima 84 god) koga ja gledase ednas mi vika.."A bre sinko,ovaa majtap si igra so nas?...so emisija e ova?....Jas samo slegnav so ramenici bidejki nemav sto pametno da i odgovoram...Ve molam...pomognete mi mene..za da ja i pomognam na baba mi...koja e uste vo nedoumica...ali u toj termin ima na nekoja kablovska TV francuski fudbal..a baba mi kao vatren navivac na Bordo...utakmica ne propusta...ali utakmicite gi davaat 10 minuti po pocetokot na "emisijata na Lila"...i sekogas me prasuva...a bre ovaa uste li majtap si igra so nas?...Pomognetemi ve molam..ako ne poradi mene..poradi baba mi (koja by the way e srekna,zasto ovaa 2008 na Bordo dobro mu idelo u prvenstvoto)[IMG]smileys_novi/39.gif" align="absmiddle" alt="размислување">



edinstvena pricina sto ja gledam Lila e kako se oblekuva, i da bidam iskren ne e losa za godinite, se nadevam nekoja epizoda da bide vo koni hellanki oblecena.. hehe.
Кон врв
chargerburnout Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2015
Статус: Офлајн
Поени: 211
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chargerburnout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2015 во 13:02
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

<h1 style="margin: 15px 0px; padding: 0px; vertical-align: line; font-family: 'Vecer Myriad Pro Cond', sans-serif; line-height: 1.05em; font-size: 2.8em;">Лила им објави војна на годините со тазе силикони  не кажувај никому</h1>






ne veruvam dodeka ne dopram, samo na dopirot moj veruvam
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.