IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 222324
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2015 во 20:46
Na pocetok mislam imase poveke crveni visoki sumi...i pogolemi bea ponudite
A Lila mi e poubava vo casual kombinaciite nadvor od emisija...nejzinot licen stil pa nakitot
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2016 во 13:17
ja vidiv sinokja - vo crveni patichinja.. zgodna!

i mu kazha na eden predsinokja ;) - kje vidam!

koga i reche da go dade milionot , za da ni olesni i nejze i nas!

Изменето од outlook123 - 15.Јануари.2016 во 13:19
едно е - не се две
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2016 во 13:41
Убавезно на типот му прошара низ глава покварена мисла... можи и друго да ми дадеш за мала надеж
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2016 во 09:49
Laki!, ti si!?
едно е - не се две
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2016 во 09:52
dojdomo, izvlekomo , igramo -

ama ne go dobimo!   
едно е - не се две
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 100782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2018 во 15:27
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13696
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2018 во 19:50
Душичка, не е веќе како што беше
ама сепак не се предава  не кажувај никому

На инста.  секогаш е скоцкана  хи, хи...
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13696
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2018 во 22:26

Лила: Не јадам се што ќе видам за да изгледам вака

November , 2018
Лила: Не јадам се што ќе видам за да изгледам вака

Лила Стојановска е една од најнегуваните жени во домашниот шоу бизнис. Одржувањето на топ-формата за Лила е начин на живот. Со години наназад, таа вежба со личен тренер во една скопска теретана, која за неа ги отвара вратите и доцна навечер, кога е затворена за другите клиенти.

“Што мислите, како познатите актерки и пејачки во светот изгледаат секогаш совршено? За тоа треба одрекување. Тие не го јадат сето она што ќе го видат, туку балансирано се хранат и физички се активни. Тоа е и мојот рецепт. Јадам од се по малку и активно вежбам”, откри Лила за својата форма.

На една од поновите нејзини објави на Инстаграм, водителката на квизот “Се или нешто” се пофали со слика од теретана.

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 100782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2018 во 11:14
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 100782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2018 во 11:40
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 100782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2018 во 11:42
Изменето од Valerija - 22.Декември.2018 во 11:43
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
_the_Lider Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2019
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај _the_Lider Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2019 во 09:25
Згодна тета е.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 100782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2019 во 15:25
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13696
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2020 во 00:12

Лила за Бадник и Божиќ имаше сè, но и недостигаше една важна личност

 08. ЈАНУАРИ 2020
Лила за Бадник и Божиќ имаше с&amp;#232;, но и недостигаше една важна личност

 • Бадник и Божиќ се празници за кои сакаме да сме заедно со семејството, а оние што го имаат, дефинитивно се среќни луѓе.

  Оние пак, кои изгубиле некоја блиска личност, токму на овие денови чувствуваат голема празнина што таа блиска личност не е покрај нив физички, но во мислите толку многу присутна, што чувствата на тага и радост за Божиќ се измешани.

  Таткото на ТВ водителката Лила Филиповска во 2014 година ја избуби битката со опаката болест, а Лила иако имаше полна трпеза и не беше сама за празникот, нејзиниот татко ужсно и недостатигаше, па на својот Инстаграм сподели текст за сите оние кои изгубиле драга личност и во продолжение напиша:

  ФОТО:ЛИЛА ФИЛИПОВСКА/ИНСТАГРАМ

  -Недостигаш тато, пишува Лила додавајќи и симбол од скршено срце.

  Инаку, таа во една прилика изјави дека нејзиниот татко бил горд што е образована личност и дека најмногу се радувала на заедничките прошетки.

  Кон врв
   Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 222324
    Сподели тема   

  Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

  Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
  Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

  Страницата е генерирана за 0,359 секунди.