IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Од каде  јас овде ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Од каде јас овде ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака Обратен редослед
Indurain Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2011
Статус: Офлајн
Поени: 308
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Indurain Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Од каде јас овде ?
    Испратена: 31.Август.2011 во 01:22
Originally posted by Mindy Mindy напиша:


Дали сте се понекогаш запрашале:  Од каде јас овде? Што правам  јас уствари тука ?збунетостДали го имате она чувство дека (не)припаѓате на тоа место , во тој момент ?Како се однесувате во таква ситуација ?замисленост


Стварно бе...од каде јас овде и зошто па да бидам тука..........
Кон врв
hermiona Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 564
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hermiona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 15:31
e da vi go raskaza ja mojot pat kako stignav do ovde.
Jas doagam od planetata na maliot princ znaete deka tamu se e malo i lugeto zapnaa deka ovde na zemjata imalo nekoj mnogu dobar forum pa sakaat i net da im stavame.me zbesnaa.ne ne berit da zivejme tamu pa oni i internet pa i za sekoe dete kompjuter.i aj sea da dojdam i da vidam so se desava.ama mene stvarno mi se dopaga ova......pa ke razmislam moze i ke bidne rabotata.
Тоа што поминало ,веќе не постои ,тоа што ќе биде ,се уште не дошло.Па,тогаш што постои? Само онаа точка во која се спојува минатото и иднината.Ете ,во таа точка е целиот наш живот
Кон врв
milata jas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Преселница

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 302
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milata jas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 14:01
podolgo vreme ve citav samo i denes reshiv da vi se pridruzam
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 00:15
Dolgooooooo citav samo ..... se dodeka ne me dodraza mestoto pa posakav da repliciram .... голема%20насмевка
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 15:32
Случајно влегов, прочитав нешто на образование што не ми фати око како беше кажано...збор по  збор...голема%20насмевка и останавцрвенеење
Така со секоја ситуација...
После се прашувам..како се најдов тука???


Изменето од mamamd - 04.Април.2009 во 15:33
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 14:28
Имав една таква ситуација се најдов таму каде што најмалку сакав, не по моја желба, ама морам да признаам дека сама си бев крива.
Не се прашував многу долго, си фатив магла и реков другпат кога нешто ти кажува дека не е ко што треба-тогаш стварно не ко што треба.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 13:17
to se i jas prasuvam..збунетост
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 11:41
ne sum se prasuvala zatoa sto ne go znam odgovorot
Кон врв
IdiBegaj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IdiBegaj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 17:36

изненадување ajme od kaj ja tuka a

kako si vlegol ti vo monitorot aa ajt izleguvaj........Idibegaj be плазење

Zivi bili pa videli,.......
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 17:22
se svrtuvam...i zaminuvam...
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 21:28
Ima,...ima vrati..kolku sakash....najbitno e da tropnesh na vistinskata
togash nema poveke chudenje...od kade pa jas ovde????

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 21:26
Postojat i drugi vrati kade ke se pronajdes sebesi,zarem ne
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 21:25
Ne,...ni ednoto ,ni drugoto....ke si ostanam sama-pred vrata...
i ke si placham....тага...od srekja shto ne uspeale da me prevaratнамигнување

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2008 во 21:22
Ili ke se maskiras...ili ne pustaat na vrata bez maska,ke mora da platis...skapo
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.