IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - 2012
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

2012

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 192021
Автор
Порака
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2011 во 22:45
Дајте линкови,референци, да читаме луѓе :)
Меси, сподели ги изворите со нас ...
Да се подготвиме намигнување

Еве мене на меил ми стигна нешто од господин Мастер Константин Кајшаров голема%20насмевка ај да споделам со вас намигнување

http://theholywhisper.com/images/Poraka_Master_Konstanti_MAK.pdf


Кон врв
atan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај atan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2011 во 05:18
вториот линк за 2012
првиот за разликата на зодијакот
http://asvedic.com/zodijak
http://asvedic.com/node/18
астрологија2012
разлика на зодијакот
            

Изменето од atan - 18.Август.2011 во 05:20
Кон врв
vanesa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vanesa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2011 во 10:48

kako da ja prezhiveeme 2012

T-mobile kje ne izvesti koga kje se vkluchat vibraciite(ako ne se vekje vklucheni),pa piknete si go v gas i uzhivajte.
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2011 во 14:16
@vanesa не знам дали да те послушам или не ама ако ти така велиш ондак ок, само да ми пратеше една картица од т-мобајл по пошта?
Кон врв
vanesa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vanesa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2011 во 14:42
ok, bez gajle
toa kje bide mal pridones od moja strana za opstanok na choveshtvoto
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2011 во 17:25
Originally posted by vanesa vanesa напиша:


kako da ja prezhiveeme 2012

T-mobile kje ne izvesti koga kje se vkluchat vibraciite(ako ne se vekje vklucheni),pa piknete si go v gas i uzhivajte.



Neka fala, ti pikni si go i uzivaj...Nie ce preziveeme i bez dopolnitelni stimulacii...намигнување
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
vanesa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vanesa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2011 во 17:52
Originally posted by gonzo gonzo напиша:


Originally posted by vanesa vanesa напиша:


kako da ja prezhiveeme 2012

T-mobile kje ne izvesti koga kje se vkluchat vibraciite(ako ne se vekje vklucheni),pa piknete si go v gas i uzhivajte.
Neka fala, ti pikni si go i uzivaj...Nie ce preziveeme i bez dopolnitelni stimulacii...намигнување

Da nie kje prezhiveeme
Se nadevam i ti ama ne kako kukjno ljubimche.

Изменето од vanesa - 20.Август.2011 во 17:53
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2011 во 22:01
Ne, ja ce preziveam kako domasno galenice...Vikni me doma cel den ce te galam...плазењеплазењеплазење...A ti drzi se do t-mobile i uzivaj...намигнување
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
vanesa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vanesa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2011 во 14:50
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Ne, ja ce preziveam kako domasno galenice...Vikni me doma cel den ce te galam...плазењеплазењеплазење...A ti drzi se do t-mobile i uzivaj...намигнување

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 192021
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.