IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал > Фан клубови
  Активни теми Активни теми RSS - Фан клуб Милан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фан клуб Милан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 27>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 23:26
aj aj ..... ustvari so ja pa za Milan da si gleam mojot tim
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 23:30
о ти ! доста се буниш се знае кој се најдобриии задоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволство


РОМАзадоволство
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 23:30
a koj e tvoj tim ?
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 23:33
aj prvo neka go minat Manchester pa posle moze vo semi-final da se sretnat.....i moze poveke da primat od kolku od Manchester lani
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 01:28
некој погоре рече во милан има старци,така?епа во право си де...само тоа треба да го разбираш така!тие старци што ги велиш играат рамноправно со младивенамигнувањеубаво кажа б.девил рома треба да биде шампион оваа сезона во италија!!нас ни останува да успееме да бидеме барем 4 до крајот,во преодниот рок да имаме повеќе млади засилувања,зошто оваа криза и преод на генерации мора да помине.Милан е преуморен од натпревари,и тоа што ја обедини светската клубска круна со европската го кошташе оваа сезона да отпадне од ЛШ и да има слаб скор во домашното!
а мислам дека не треба многу да се коментира за техниката,талентот на момците,зошто секогаш играле како целина буквално!
 
Милан засекогаш
 
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 02:25
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

некој погоре рече во милан има старци,така?епа во право си де...само тоа треба да го разбираш така!тие старци што ги велиш играат рамноправно со младивенамигнувањеубаво кажа б.девил рома треба да биде шампион оваа сезона во италија!!нас ни останува да успееме да бидеме барем 4 до крајот,во преодниот рок да имаме повеќе млади засилувања,зошто оваа криза и преод на генерации мора да помине.Милан е преуморен од натпревари,и тоа што ја обедини светската клубска круна со европската го кошташе оваа сезона да отпадне од ЛШ и да има слаб скор во домашното!
а мислам дека не треба многу да се коментира за техниката,талентот на момците,зошто секогаш играле како целина буквално!

 

Милан засекогаш

 

ama aj kazi mu
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 19:41
Milan forever the best!!!samo sto mnogu ima popustat na site i gubit zato,inace se najdobri!!!
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 21:43
ma ajde.......лутиналутиналутинаstvarno preteruvaat milan!!!0-2 momentalno gubat od sampdoria!!!!!
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 21:58
псссссссссс реков јас!!!!!!!!!!!!!!!!голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 22:03
pa sto ocekuvavte vie so penzioneri napred Samdoria
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 22:04
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

псссссссссс реков јас!!!!!!!!!!!!!!!!голема%20насмевка
abe rece ti....velam i jas...stvarno se idioti.....
ama ne gi napustam ni koga se vo krizaнамигнување
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 22:07
така треба.......нема врска шо ми се одвратни стој си на зборот и биди за нив.....

Изменето од blueprayer - 19.Март.2008 во 22:07
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 22:08
ajde VARDAR t.e MILAN....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 22:13
бе б б б бб  губиш некако гледам тага и не само од Милан големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.