IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал > Фан клубови
  Активни теми Активни теми RSS - Фан клуб Милан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фан клуб Милан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 27>
Автор
Порака
ivankale Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivankale Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2007 во 20:18
milan se nepobedlivi
намигнување
 
Ivan
Кон врв
ivankale Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivankale Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2007 во 20:20
i barselona se dobri da
 
imancester united
среќа
Ivan
Кон врв
Gentile Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gentile Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2007 во 00:43
 a be so da se zboruva za milan koga sme najbjli a i se znae i ova god liga na sampioni e nase
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 22:03
Е навивачи да не знае некој кога игра Милан во Тојота Куп . . . Ајде кажете ако знае некој . . . намигнување
STRUGA
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 20:50
Форца Милан . . .
Денес победивме 1:0
 Значи финале . . .
 
            ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе светски шампиони ќе бидеме бе ..............намигнување
STRUGA
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 10:20

Честито титула . . . хехехехехеххехехехе . . . Закон бе , закон . . . Кој е најдобар сега . . . голема%20насмевкаљубовголемо%20гушкање

STRUGA
Кон врв
ange Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ange Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 09:43
mram moram da si go pofalam najsakanoto cuce
KAKA-RICARDO IZECON DOS SANTOS LEITE
koj mi ja osvoi i zlatnata topka i nagradata od fifa za najdobar fudbaler na 2007
neka mu e cestito si ja zasluzi
inaku milan gi nosam vo srce iako skoro nikoj drug ne gi saka
edinstvena zelba sto ja imam vo momentov e da se smeni anceloti bidejki covekot stvarno se gubi-namesto da zeme nekoj mlad jak poln so energija igrac koj ke se dokazuva(a takvi gi imamnogu)ovoj im zapnal na transferite na fudbaleri postari od 30 godini ne mozm da go razberam malku sum mu luta i mislam deka toa e glavnata pricina za padot na NAJDOBRATA SVETSKA ODBRANA.se nadevam ovaa situacija ke se sredi a do togas forza rossoneri
Кон врв
rashela Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rashela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 09:45
milan e toa nepobedliviotсреќа
OPUSHTI SE I UZIVAJ
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 18:07
Milan...samo napred...mnogu mi e zal sto se povredi pato.i kaka nema da igra protiv arsenal vo ligata na sampioni, i ronaldo i inzagi povredeni...ova ne bilo....daj boze pobrzo da izlezime od ovaa kriza, da se drzime dobro na gostuvanjeto kaj Arsenal, a na San Siro da gi precekame so site siliсреќасреќасреќасреќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:56
ne gleam fudbal inaku ke vi se pridruzevголема%20насмевка
Кон врв
ReD_StaR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ReD_StaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 20:55
Гледам нема направено теми за ниеден Клуб па еве јас ке напраам... Тука пишувајте за резултатите на Милан
Фанови ајдее
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:00
Originally posted by ReD_StaR ReD_StaR напиша:

Гледам нема направено теми за ниеден Клуб па еве јас ке напраам... Тука пишувајте за резултатите на Милан
Фанови ајдее

ima
citaj malku podolu vo temite....
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
GePaRD Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GePaRD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 03:34
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ne gleam fudbal inaku ke vi se pridruzevголема%20насмевка

Почни да гледаш, ама за почеток ке одбереш натпревар кога ке играат ШАМПИОНИТЕ, а се знае кои се шампиони. Ако гледаш друг тим ке зажалиш што си гледал, и почни да навиваш. MILAN шампиони.

Изменето од GePaRD - 10.Февруари.2008 во 03:34
GePaRDiTe Se UShTe ZiVi
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 18:03
Od koga pocnav da go sledam MILAN go zasakav i fudbalot..sea netprevar skoro ne propustam toa ti e,koa iam plus brat fanatik po MIlan i opsto po fudbalot
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.