IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 09:41
Очигледно дека и недостига „ќумбет“ во душата.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 15:19
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Очигледно дека и недостига „ќумбет“ во душата.
da...a i domasno vaspitanje...ama bidejki ne zivee od poodamna u normalen dom,nema da moze ama ne e na odmet da cita po nesto od BON_TON...ke fati nekoj gradski shljiv(ama pak ne sum sigurna)..takvite namkori nikogas ne znaat da mu se raduvaat na zivotot
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 15:34
досадна, ладна, арогантна, одличен изглед...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 16:20
дечки темава е у мода , значи треба од моден аспект да зборите за Каролина  а не каква е по  карактер или слично...

Браво за Цаци, Дадар и Сретен кој ја прават ваква
во сите комбинации е прекрасна, мислам дека само она го држи правото за нејзе ,,,

и не е наликува ко певаљкине од соседителутина
прекрасна шминка -секогаш!!!Кон врв
the eye Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај the eye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 16:50
da super izgleda fizi4ki top  e sega a i porano среќа

Изменето од the eye - 08.Февруари.2008 во 17:39
Кон врв
analiticar Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 69
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај analiticar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 16:52
I NEDOSTIGA ZENSTVENOST A TOA E NAJGOLEMA MANA

DOBRO PA KE JA SAKAAT LEZ.
Кон врв
the eye Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај the eye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 17:40
abe lugje zborime za izgledot nejzin a za karakterot e dupka (barem ja taka mislam)
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 18:02
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

дечки темава е у мода , значи треба од моден аспект да зборите за Каролина  а не каква е по  карактер или слично...

Браво за Цаци, Дадар и Сретен кој ја прават ваква
во сите комбинации е прекрасна, мислам дека само она го држи правото за нејзе ,,,

и не е наликува ко певаљкине од соседителутина
прекрасна шминка -секогаш!!!

Секоја чест и на Цаци Шушкалото, и на Сретен и на Дадар, момата е физички лепа-ама лепота без душа е некако....штура
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 18:54
 
 
  мене ми се допаѓа Каролина...среќа
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 19:00
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 
  мене ми се допаѓа Каролина...среќа

ma curata e extra blaska...ali za maria_magdalena bila  "prazna u dusa"..nea niedna ne i cini..голема%20насмевкаголема%20насмевка


Изменето од anastea - 09.Декември.2008 во 00:06
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 19:14
Каролинче, смени нешто во твоето емоционално поле, обој го сотопли бои, па ќе бидеш екстра Македонка.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 19:20
Devojceto i ubavo pee i ubavo izgleda, nie kako publika samo toa mozene da go vidime i komentirame za se drugo navleguvame vo nejzinata privatnost.Od mladite zenski vokali taa e primer kako treba da se pojavuva na medijumi.Ima tim sto se grizi za nejziniot izgled, garderoba, se nadevam deka i drugite ke go sledat neziniot primer, a ne da ne sokivaat so nevkus.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 19:48
Sindarelaaa tuka treba za stil da zborime nali??Kontroliraj gi forumdziiveтрепкањетрепкање

ajde pisuvaje i postirajte od moden aspek a ne dali e dobra , harizmaticna ili neznam sto голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 20:02
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:ajde pisuvaje i postirajte od moden aspek a ne dali e dobra , harizmaticna ili neznam sto голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаОдлична е од моден аспектсреќаСтилски е беспрекорна, елегантна, и ...шикнамигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.