IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака Обратен редослед
LIPS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LIPS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 04:10
Karolina e sekogas top sredena,a i ima super pesni, mene mi e bas super
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 13:00
Se gleda nejziniot strav od emotivno sozrevanje.
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2008 во 20:58
Karolina fala bogu go pronajde svojot stil na oblekuvanje,t.e ne go pronajde ona tuku Caci Pakovska(da ne e ona ke ostanese takvo selance kakvo so bese pred toa.so dolgi fustani ko stara moma frizura,i crveni karmini)..Taka da sea e super,prava moderna mlada zena..A so se odnesuva do nejzinite pesni ne komentiram(ima ubav glas ama ne znaat da i napravat hit za zal)i mora da nauci kako da se odnesuva i da zbori u emisija da ne deluva kako izgubena nekoja..ps.mislam deka treba i da se potrudi da pee malku so emocii.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2008 во 03:11
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 
  мене ми се допаѓа Каролина...среќа

ma curata e extra blaska...ali za maria_magdalena bila  "prazna u dusa"..nea niedna ne i cini..голема%20насмевкаголема%20насмевка
 
за кого како...јас ја знам девојкава и нее празна во душата...
напротив таа е едно големо срце и прекрасна личност..среќа


Изменето од anastea - 09.Декември.2008 во 00:13
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2008 во 00:36
Da da razubavena e  газење%20од%20смеење  i jas imam primeteno isto , mozebi zaradi toa deka e malku zdebelena okolu 250 gr.
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2008 во 00:24
Каролина долго време ми беше преубава. За карактерот не можам да кажам. Дали е ладна, или само е стегната зошто има трема,... појма немам. Ама разубавена е во последно време.

И да не заборавиме, девојката сепак е најдобра пејачка во Македонија...


Изменето од sensei - 09.Февруари.2008 во 00:25
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 21:27
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

ma curata e extra blaska...ali za maria_magdalena bila  "prazna u dusa"..nea niedna ne i cini..голема%20насмевкаголема%20насмевка

Прво за цурата реков дека е убава но без душа...како и мнозина што се изјаснија.
Но интересно, од сите што го рекоа истото, ти баш со мене наоѓаш да се “рчкаш. Овде-онде-се со мене.збунетост

Изменето од anastea - 09.Декември.2008 во 00:12
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 21:23
ГИ ВИДОВ ФОТОГРАФИИТЕ НА ГОЧЕВА....И МОЖАМ ДА КАЖАМ ДЕКА ЕЛЕГАНТНИТЕ ПАНТАЛОНИ МНОГУ УБАВО СЕ ВКЛОПУВААТ ВО ТАА КОМБИНАЦИЈА НА БОИ СО ОСТАНАТИОТ ДЕЛ ОД МОДНИТЕ ПАРЧИЊА.....КОЛОРИТОТ И ИГРАТА СО БОИТЕ ,НАЈИЗРАЗЕНО СЕ ОТСЛИКУВА СО МАИЧКАТА И ...КОЈА ВО ОВОЈ ДЕЛ Е МАЛКУ ПОКРАТКА ЗА НИЈАНСА И Е БЕЗ РАКАВИ,НО СО ГОЛЕМ ОТВОРЕН ПРОСТОР НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ,КОЈ ИСТО ТАКА НА СЛИКАТА НЕ СЕ ГЛЕДА...!!!ЕВЕ..ДОБРО Е СЕГА?   
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 20:35
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

А ЗОШТО ДА НЕ ЈА АНАЛИЗИРАМЕ КАКО КОМПЛЕТНА ЛИЧНОСТ?


Може за да ни е попријатен муабетотсреќа

Иако, јас се согласувам со тебе, модата е израз на комплетната личност.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 20:29
зашто темава е у мода е не е у разно па да се тераат муабети и оф топицивртење%20со%20очи
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 20:21
А ЗОШТО ДА НЕ ЈА АНАЛИЗИРАМЕ КАКО КОМПЛЕТНА ЛИЧНОСТ?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 20:02
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:ajde pisuvaje i postirajte od moden aspek a ne dali e dobra , harizmaticna ili neznam sto голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаОдлична е од моден аспектсреќаСтилски е беспрекорна, елегантна, и ...шикнамигнување
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 19:48
Sindarelaaa tuka treba za stil da zborime nali??Kontroliraj gi forumdziiveтрепкањетрепкање

ajde pisuvaje i postirajte od moden aspek a ne dali e dobra , harizmaticna ili neznam sto голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 19:20
Devojceto i ubavo pee i ubavo izgleda, nie kako publika samo toa mozene da go vidime i komentirame za se drugo navleguvame vo nejzinata privatnost.Od mladite zenski vokali taa e primer kako treba da se pojavuva na medijumi.Ima tim sto se grizi za nejziniot izgled, garderoba, se nadevam deka i drugite ke go sledat neziniot primer, a ne da ne sokivaat so nevkus.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.