IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака Обратен редослед
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каролина Гочева
    Испратена: 31.Јануари.2010 во 23:51
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

ВО БУГАРИЈА СЕ НАЈДЕ МАЈСТОР ДА ЈА СТОПЛИ СТУДЕНАТА КАРОЛИНА
Конечно секси

Новата, сексапилна Каролина Гочева (28) ја краси насловната страница на интернационалниот магазин за мажи "Макс". Во фотосесијата за бугарското издание на магазинот поп-sвездата блеснува во најсекси издание досега. Каролина освен со фотографии, во магазинот е претставена и со големо интервју каде зборува за својата кариера и идните планови.
Каролина е прва од македонската естрада која позирала за магазинот. Лани исто така беше прва наша поп-пејачка која се разголи за српското издание на интернационалниот магазин за мажи "ФХМ".
- Во Бугарија добив две понуди од два престижни магазина "Макс" и "Максим", ама го избрав "Макс" бидејќи е популарен во оваа соседска земја. За сексапилниот стајлинг се заслужни бугарските стилисти кои го испочитуваа нашиот договор докаде може да се оди со разголување на фотографиите. Снимањето се одвиваше во Софија и траеше еден ден. Задоволна сум од фотосесијата и досега на ниту едни фотографии не зрачам со сескапил како за бугарското издание на "Макс", ни изјави вчера поп-пејачката.
Каролина, родена битолчанка и десет години Скопјанка, зад себе има два настапа на Евровизија, четири албуми, (петтиот "Македонско девојче" ќе го промовира на 20 овој месец во Универзална), многу хитови и концерти, мегапопуларна е, една од најубавите поп-пејачки во регионот, нон-стоп е на насловните страници на модните магазини заради убавината, стилот и успехот, и на таблоидите - заради приватниот живот...losa kombinacija
Кон врв
NaturalBlonde Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Doll Domination

Регистриран: 20.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NaturalBlonde Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2009 во 14:18
убава е, не велам дека не е , ама некако многу ми е антипатична
Our bodies are prisons for our souls. Our skin and blood, the iron bars of confinement. But fear not. All flesh decays. Death turns all to ash. And thus, death frees every soul.
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 19:59
Za Karolina od  moden aspekt sekogas e trendi devojka,no  za nea rabotat eden tim na profesionalci, ok e
Кон врв
Ane09 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 209
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ane09 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 14:13
Originally posted by Anthony Anthony напиша:

Karolincheto ima pravilni crti na lice
Ubava e i privlechna- znae da privleche mashko vnimanie. Ne e voopshto vozdrzzana-
kako dokaz za toa e i intimnata vrska so onoj sinot na mafijashtot od Belgrad- Mihajlo Razznjatovich mislam se vikashe...

Pravilni crti na lice-nema, tenka usta i vegi na glusec.
A, da privleces masko vnimanie e najlesna rabota na svetot.
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2008 во 22:48
Originally posted by anastea anastea напиша:

Originally posted by polzavce polzavce напиша:

STOOOOOOOOOOOOO??? Karolina ubava???? Lugje vas nesto ne ve sluzi vidot!!! Nitu e ubava nitu e pametna ( poprosto sustestvo ne sum videla...apa srpski koga zbori.......jooooooo) nitu e dobrodusna, topla, mila, dostapna, zainteresirana za publikata, ne znam vise sto da nabrojam......... so eden zbor ona e santa led Pokraj site ovie karakteristiki.........peenjeto i pagja vo voda.

 

 

Прво, можеш да кажеш: мене не ми се допаѓа, мислам дека не е убава, не е помој вкус и слично, но не и дека на останатите на кои им е убава не ги служи видот, оти за вкусовите не се расправа, нели?намигнување

 

Второ, за коментари од типит: проста, ладна, глупава... и слично, отворете си тема во Разно или Психологија, па анализирајте го нејзиниот карактер, ако ви е толку интересен.

 

Трето, за музичките квалитети има веќе отворено тема Каролина Гочева во подфорумот Музика, па повелете анализирајте и ги гласовните можности таму.

 

Четврто, не заборавајте дека темава е во Мода и убавина, значи јасно е за што треба тука да се дискутира.

 

Петто, поздравнамигнување

 

 Се извинувам.........

Стилот, имиџот и е ок, зашто за неа се грижат професионалци............
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2008 во 15:27
Karolincheto ima pravilni crti na lice
Ubava e i privlechna- znae da privleche mashko vnimanie. Ne e voopshto vozdrzzana-
kako dokaz za toa e i intimnata vrska so onoj sinot na mafijashtot od Belgrad- Mihajlo Razznjatovich mislam se vikashe...
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2008 во 23:12
Каролинчето кога и да го видам дали на фотка или на ТВ ми е човечка фигура која не проектира никаква енергија.
Таква беживотна. Ама таква е сега што. Воздржана девојка.
Како физичка појава е исклучително згодна ,но со лице на капучинер-мајмунче но сепак симпатична.
Нејзиниот сегашен имиџ кажува дека доколку си ангажираш професионалци да се грижат за твојот изглед-тие и тоа ќе го направат.
Инаку како пејачка е одлична и фини и се песничките.
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2008 во 09:04
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2008 во 00:24
Originally posted by polzavce polzavce напиша:

STOOOOOOOOOOOOO???

Karolina ubava????

Lugje vas nesto ne ve sluzi vidot!!!

Nitu e ubava
nitu e pametna ( poprosto sustestvo ne sum videla...apa srpski koga zbori.......jooooooo)
nitu e dobrodusna, topla, mila, dostapna, zainteresirana za publikata, ne znam vise sto da nabrojam.........

so eden zbor ona e santa led

Pokraj site ovie karakteristiki.........peenjeto i pagja vo voda.
 
 
Прво, можеш да кажеш: мене не ми се допаѓа, мислам дека не е убава, не е помој вкус и слично, но не и дека на останатите на кои им е убава не ги служи видот, оти за вкусовите не се расправа, нели?намигнување
 
Второ, за коментари од типит: проста, ладна, глупава... и слично, отворете си тема во Разно или Психологија, па анализирајте го нејзиниот карактер, ако ви е толку интересен.
 
Трето, за музичките квалитети има веќе отворено тема Каролина Гочева во подфорумот Музика, па повелете анализирајте и ги гласовните можности таму.
 
Четврто, не заборавајте дека темава е во Мода и убавина, значи јасно е за што треба тука да се дискутира.
 
Петто, поздравнамигнување
 
 
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 21:19
Karolina koga ce pocne da pee Hard Rock i soodveten stajling za istiot ce bide epteen cool, vaka izvonredniot glas i se izednacuva so obicnite MK pejacki. Steta...
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 18:41

Kаролина во тема Мода и убавина... Се зезате, така?

изненадување изненадување изненадување изненадување изненадување

Да не беа стилистите-к*рсисти со малку повеќе мозок од неа, тешко дека ќе изгледаше вака како сега, но треба уште многу фурни леб да изеде за да изгледа убаво.
Кога само ќе се потсетам на црната мрсна коса со патец насреде, без шишки и црвен кармин на бледо лице...

хипнотизиран хипнотизиран хипнотизиран хипнотизиран хипнотизиран


Изменето од doriangray - 08.Декември.2008 во 18:42
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 18:15
Ubavica-mozzebi ne e nekoj karakter
-lichno ne ja poznavam-neznam a i ne mi e bitno
-mozzebi nema nekoi glasovni mozznosti
-no nie mashkite ne sme zainteresirani
za glasovnite moznosti
a ushte pomalku ochekuvame
da osoznaema nekakov si karakter
kaj vakvi rasni ubavici
-drugi se nash*te zzelbi i
ochekuvanja od devojchinja so vakov izgeled...

It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
-B-lue E-yes- Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 111
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -B-lue E-yes- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2008 во 20:40
Taka nadvoresno simpaticna e, ali mnogu mi e ladna, odbivna, nikakva! Ednostavno ja mrazam, nikoj ne mi e tolku odbiven od estradata kako sto mi e ona!
Кон врв
BIB Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Belgium
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 17:45
Skromna i ubava
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.