IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Ваши предлози до владата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваши предлози до владата

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 83848586>
Автор
Порака
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2020 во 20:16
Или бадмингтон
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13846
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2020 во 14:14
,,,ili karantin od chetvrtok do ponedelnik,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2021 во 21:15
Дај бе намалете со животов!
Чак Норис низ Струмица,
Валканиот Хари спасуе луѓе
од тераси низ Скопје.
Мислаам остајте не да живуркаме,
бем ви живот.изненадување
Вашата па Вашата земја,набутајте си
ја и носете ја со вас у неповрат.
Со маки сум се родил раат у
Македонија да си ја тераме.

Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2021 во 22:21
Донесете вакцини а не попис
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2021 во 21:24
Абе кажете му на оној министерот од вашата влада,
за вашето здравје оти му го имат хакнато профилон на фејсбук.
Вчера викаше се му е под контрола,денес читам мекри незнам
забрани...Или па го дупчи оној шо јаде покрај живи луѓе и премиер чоколадцане знамплазење
Шо знам бе терајте си,ви се може.Неам ја предлог за вас.
Након сусједске вакцине,и како добро сте се попишали.Таман сте.
Е ѕоки,чекај еве еден предлог.
Корегирај со српскиов ако сам здркао појмовезагриженост
У меѓувреме ама не у вашата земја,гледајте кој пред кого мирно стои!
Додека не го избришале.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2021 во 17:52
Дур не ви се испразнат телефоните,еве ви порака...
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2021 во 20:46
Абе ова Мексико малер ммеизненадување
Ако не па Куба!Псе јо или пак порке но плазење
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2021 во 18:54
Ма на вас ли предлог!Неееееее
Сето ум вие ја ќе ви солам памет.
Еден поздрав само до новата ви кампања.
Околу среќата од вас...
А со среќа само на креаторот нели,може ли
таков ум да остане без добар надомест.
Ја да сум зоќо и пет пара вакцини гратис
би му дал.
Кога му дошол животот и среќа нека го прати!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2022 во 08:50
Bleacher Report
Абе вие држава си игратезбунетост
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2022 во 20:34
Стајте се у карантин!
Мислам со ова позитивизамот 
сите симптоми ги имате за да ве снема.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2022 во 21:08
Дајте слика од вашата поглаица.
У фотошоп ќе го насадам и со Александар Македонски 
ако сака дека се сликал.
Само да не плаче.плазење
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2022 во 22:30
Добро бе се ли Али да ви кажуе?
Или па ја овде да дежурам ццццццц
Тендер еден за порцелански шољи за кафе.
И удрете тоа акалот бугарски нека бидат,ебаве
глејте сеа пред да ви влезе од еу кинески порцелан 
да нарачуете.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2022 во 19:54
Не ми иде прикачуење на слика!
Еве сликовите ќе ви предложам.
Едно јуже да си земете за бесење,верујте никој нема да ве бара назад!чекање
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2023 во 18:49
Убаво сум им пишал,али упорни овие!

Али не иде бре!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 83848586>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.