IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Ваши предлози до владата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваши предлози до владата

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 818283
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2018 во 22:57
На новиве...Ма ништо,неам време уживам у животов.
Еве им песмиче за на шанк као поздрав.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2018 во 20:40
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2018 во 17:52
Ако може едно тендерче за песна да ми среди
Еве рефренот ќе го пишам.
Певливо е лесно,се памти и го воспева животот што
Владава ни го носи...
"По друм одам мајче,по друм одам.
Во тунел штом влезам оро водам."
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2018 во 15:38
Поише ова до кметот на селската ви влада...
Бараше креативност...
А оти се сте шупаци на гугле видете транслејт...
吻鯨魚的屁股!!!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2018 во 20:44
Абе политиканти-циркузанти
Шу праиме за пет,десет сто години
унијата ви европска ако се распадне.
А ќе се распадне еден ден.
Кога веќе перете моззок тука дека
името ќе се мењало за да влеземе-Како кавки ќе излеземе?
Од Југославија колку толку со некое достоинство излеговме.
Или пуца ви,а богами и на народов му пуца онаа работа.
На прва сите усвета ќе фаќаме изгледа.

Изменето од Орка - 14.Мај.2018 во 20:45
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2018 во 19:18
Место леб и сол на делегации,послужени од девојки у народна носија
пречекот да оди со морков и кока кола послужени од ромски моми!
Амди рулс
Тоа е тоа кога ја имаш барем џаршиската школа у комбинација со купена диплома.За разлика од ДПМНЕ-СДСМ дипломците кои се само со купена диплома.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2018 во 15:25
Originally posted by Орка Орка напиша:

Место леб и сол на делегации,послужени од девојки у народна носија
пречекот да оди со морков и кока кола послужени од ромски моми!
Амди рулс
Тоа е тоа кога ја имаш барем џаршиската школа у комбинација со купена диплома.За разлика од ДПМНЕ-СДСМ дипломците кои се само со купена диплома.

Купено-подарено „дипљома„ , е изгледа резултат на тоа што СУШТЕ НЕМА НИТУ ЕДЕН „универзитет„ во МК на Шангајската Листа на  УНИВЕРЗИТЕТИ во светот...
Секако ...секоја чест за оние универзитети кои се стремат за влез кон таа листа , но им недостасуваат материјални средства.
А и АВТОНОМИЈА итекако им треба , не само вербална туку стварна.
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 818283
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.