IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Ваши предлози до владата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваши предлози до владата

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 818283
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42810
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2018 во 22:57
На новиве...Ма ништо,неам време уживам у животов.
Еве им песмиче за на шанк као поздрав.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42810
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2018 во 20:40
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42810
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2018 во 17:52
Ако може едно тендерче за песна да ми среди
Еве рефренот ќе го пишам.
Певливо е лесно,се памти и го воспева животот што
Владава ни го носи...
"По друм одам мајче,по друм одам.
Во тунел штом влезам оро водам."
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42810
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2018 во 15:38
Поише ова до кметот на селската ви влада...
Бараше креативност...
А оти се сте шупаци на гугле видете транслејт...
吻鯨魚的屁股!!!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42810
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2018 во 20:44
Абе политиканти-циркузанти
Шу праиме за пет,десет сто години
унијата ви европска ако се распадне.
А ќе се распадне еден ден.
Кога веќе перете моззок тука дека
името ќе се мењало за да влеземе-Како кавки ќе излеземе?
Од Југославија колку толку со некое достоинство излеговме.
Или пуца ви,а богами и на народов му пуца онаа работа.
На прва сите усвета ќе фаќаме изгледа.

Изменето од Орка - 14.Мај.2018 во 20:45
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42810
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2018 во 19:18
Место леб и сол на делегации,послужени од девојки у народна носија
пречекот да оди со морков и кока кола послужени од ромски моми!
Амди рулс
Тоа е тоа кога ја имаш барем џаршиската школа у комбинација со купена диплома.За разлика од ДПМНЕ-СДСМ дипломците кои се само со купена диплома.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 818283
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.