IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
Kurto123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Декември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kurto123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ИЗГУБЕНО-НАЈДЕНО
    Испратена: 24.Декември.2012 во 14:21
Zdravo
Na 18.12.2012 e ukraden mazjak sarplaninec, 5 godini, od okolinata na Sonje, Skopsko. Imate li idea kade bi mozel da go baram? Ve molam ako imate informacija, kontaktirajte me na 070 287 775
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2012 во 15:19
Молам за информации ако некој го има забележано.
Мажјак од расата Тоса-Ину.
Мирен и се одзива на името Арон,со истото зелено каивче е.
Доколку е изгубен би требало да е во околината на Радишани,Кучевачка Бара,Бутел


Изменето од Орка - 23.Октомври.2012 во 15:35
Кон врв
sanja_1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja_1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2009 во 17:55
Изгубен е ротвајлер во Козле, мажјак, стар 1 година. Ако имате некакви информации јавете се на 075/285-992. СЛЕДУВА НАГРАДА!
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2009 во 15:49
izgubeno e belo kuce dzzukela vo blizina na krstonicata na partizanska
DA DODADAM SO CRNO REMCE NA VRATOT

Изменето од *moon* - 09.Март.2009 во 02:18
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
nena841 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena841 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 00:43
ИЗГУБЕН Е БЕЛ ЛАБРАДОР,НЕШТО СЛИЧЕН КАКО ОНОЈ НА АНА(ПО ГОРЕ НА СЛИКАТА) ...
АМОР е стар 9 месеци ,има над 20 кг и е изгубен на 07.01.2009 (Божиќ)во ШТИП.
Ако имате било каква информација ќе ми биде од голема помош
А за личноста што ќе го пронајде следува ОГРОМНА награда! Благодарам!!!

tel.071328488

Изменето од nena841 - 12.Јануари.2009 во 21:23
Кон врв
nancy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nancy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 00:33
Инаку најдено е во козле ..

Изменето од nancy - 07.Јануари.2009 во 01:24
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 00:27
Nensi a vo koj grad, naselba?
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nancy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nancy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 00:23
Денес е најден малтезер, мажјак...кученцето е со скршеница на шепата, многу е уплашено и истрауматизирано (ми личи дури и на тепано ).. Ако знаете некој што изгубил малтешка пудла ве молам контактирајте ме, кучето е кај мене..
Кон врв
Ана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 15:42
Ве молам помогнете ми да го најдам Леголас!!!!!!Се работи за светло жолт Лабрадор стар 1 година и 3 месеци!

Изгубен е на 18 септември во населба Ѓорче Петров.

За личноста која ќе го пронајде нудам парична награда!

Ако имате било какви информации за него јавете ми на:

075 588 000
20 32 502
piskaceva@yahoo.com
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 00:18

vakvo izgubiv
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 01:47
blagodarnost do netoov USPEV DA SI GO NAJDAM PITBULOT PRED DESETINA DENA-BLAGODARAMMMMMM
Кон врв
|vana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај |vana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 17:14
Денес е најдено златно машко кокерче во Аеродром.
Сопствениците нека се јават на 075-493-221
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,191 секунди.