IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - uslugi.gov.mk одличен сервис
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

uslugi.gov.mk одличен сервис

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: uslugi.gov.mk одличен сервис
    Испратена: 20.Јануари.2008 во 21:50
http://www.uslugi.gov.mk/default.aspx

добар дизајн, средена навигација , и содржини , замисла, намигнување

за сите што имаат некакви потреби да се занимаваат со бирократија,
еве одличен сајтКон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 08:15
Корисен ми се најде кога спремаф документи за да вадам возачка дозвола. Кога ја продолжував личната карта идеф на карта дека моите дома (и тие ги продолжуваа нивните ЛК) ја знаат процедурата и се заебаф што претходно не проверив убаво на сајтот.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.