IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - НЕзгоди!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕзгоди!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
Автор
Порака
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: НЕзгоди!
    Испратена: 11.Јануари.2008 во 17:51
Ај сеа да видам што се може да им се случи на нашите форумџии.  Ај да чујам некоја НЕзгода! среќа
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 18:03
Еве јас например ме викнаа другарките завчера да одиме во шопинг! И јас брзоооо спремај се голема%20насмевка И кога излегов надвор (таму ме чекаа другарките) сите брвнаа во смеа! А јас се прашувам збунетостлуди ли се овие што се смеат сега, а да видите што била работата: Се свртев кон огледалото и што да видам блузата-наопаку, панталоните-исто, а на нозтеее....... (сум ги облекла старите исцепани патики) И ми текна зошто кога излегов другарките се смееа и ми велеа да внимавам да не ги голтнат моите патики со отворена уста  газење%20од%20смеење
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 19:22
off od nezgodi cel zivot sum imala
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 01:07
mu se javuvam na mobilnoit.......milo koga ke dojdes da se gushkame?......koga ke posakas snashke...(tatko muцрвенеење)голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 01:38
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

mu se javuvam na mobilnoit.......milo koga ke dojdes da se gushkame?......koga ke posakas snashke...(tatko muцрвенеење)голема%20насмевка


Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 02:02

газење%20од%20смеење..........sega i mene mi e smeshnoцрвенеењеголема%20насмевка

Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 02:36

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 21:28
паднав во скопје во автобус..... газење%20од%20смеење
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 21:29
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

паднав во скопје во автобус..... газење%20од%20смеење
како бе ? не се најде никој да те задржи? голема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 21:37
...... и тоа во скут кај една баба.... па се најде таа ме задржа.... иначе...... смеење
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 21:49
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

...... и тоа во скут кај една баба.... па се најде таа ме задржа.... иначе...... смеење
па добро.........бабите се меки па не болело многу
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:03
Посипав еден тип со мартнини....малце незгодно нормално, ама не се каам..другари сме и ден денес....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:05
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Посипав еден тип со мартнини....малце незгодно нормално, ама не се каам..другари сме и ден денес....голема%20насмевка
мене ме имаат посипано пеесет пати со разни течности, веќе се навикнувамгазење%20од%20смеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 22:23
ss kakve mlazove su te isposipali?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,436 секунди.