IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - moevideo.idividi.com.mk
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

moevideo.idividi.com.mk

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
prk_robert Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај prk_robert Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: moevideo.idividi.com.mk
    Испратена: 02.Декември.2012 во 17:01
Добра е идејата , само ке треба да се подобрат перформансите...
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 22:57
Originally posted by superboy superboy напиша:

Добро е само да се направи ваш плеер,да биде на МК јазик...Овој доколку го држиш глувчето на play не ти пишува ,,Стисни за да почне видеото,, или сл.


тука можам ја можам да помогнам имам доста Flash искуство.
само ќе ми треба малку ваша помош
Кон врв
X3rip3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај X3rip3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2009 во 14:32
Перун врховен бог на старите Словени,респекат за јузернејмот
Кон врв
neim Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 17:20
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2009 во 09:12
idejata e fantasticna ama ocigledno kje mora da ima nekoj "dezuren" da gi menuva 'rasipanite klipovi". Ova so Sheshel me ispoti... povekje "kjuti" neko shto zboruva... bavno...so pauzi... лутина
Кон врв
superboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Добар човек

Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 10:25
Добро е само да се направи ваш плеер,да биде на МК јазик...Овој доколку го држиш глувчето на play не ти пишува ,,Стисни за да почне видеото,, или сл.
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.

Кон врв
Перун Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2005
Локација: МК
Статус: Офлајн
Поени: 1141
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Перун Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 10:53
Originally posted by connected connected напиша:

и мене ми се допаѓа, плус е прво македонско сајтче наменето само за вакви работи
честитки

п.с.
само ме интересира дали ќе има цензури? голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка
 
Цензура мора да има... ама либерална цензура намигнување
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 13:37
и мене ми се допаѓа, плус е прво македонско сајтче наменето само за вакви работи
честитки

п.с.
само ме интересира дали ќе има цензури? голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14582
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 23:58
еве видов сега,  добро е ко за почеток, само фалат музички клипови

барем да се потрудиме македонски клипови да уплоадираме
Кон врв
Перун Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2005
Локација: МК
Статус: Офлајн
Поени: 1141
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Перун Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 22:21
Пак се фалиме...
со уште еден ИДИВИДИ сервис: http://moevideo.idividi.com.mk
 
Наменет е за upload на видео клипови од Ваша страна.
 
Влегувате со истите moj.IDIVIDI корисничко име и лозинка, како и на форумов.
 
Ви се допаѓа? Сакам да чујам коментари (и позитивни и негативни) навигација, содржини...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,110 секунди.