IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Јосип Броз Тито-Скопје
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јосип Броз Тито-Скопје

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Предраг Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Предраг Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2009 во 12:35
Originally posted by bond....james b bond....james b напиша:

jebote.......stvarno e taka!голема%20насмевка


хаха хах. . . :]]]]]]]

Кон врв
Dina. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dina. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2010 во 18:27
Епа вакаа... Поминаа уписите и јас се запишав во ЈБТ па онака чисто информативно што можете да ми кажете за школово? Наставници, часови, предмети, лесно е, тешко е, ....се што знаете

Фала
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2010 во 18:38
Гимназија де .
можам да ти кажам , јас во орце влегов , и построго е отколку порано , ама има добри човеци. . .
голем дел од моите другарки се запишаа во јбт , и викаат дека океј било , освен разгалените ‘шмизли и кремци‘ (ѓавол) во ред било .
И добар кадар имале .
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2010 во 19:08
ЈБТне Не е како порано.

Сите шмизли таму сесмеење барем како што  ми кажа едно девојче што живее  до мене.

И колку што се сеќавам критериумите за оценување го спуштиле на многу пониско нивоголема%20насмевка Мислам дека Џо е во право за професоритенамигнување
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2010 во 11:18
Како што имам слушнато, шмизлите се таму, тоа е нив заштитен знак, заедно со мамините синчиња со скапи мотори. Уствари, голем број од шмизлите преминаа во Карев, ама Јосип си е Јосип, и нема да биде тоа тоа, нели, ако нема шмизли. Викаат дека математика, физика и македонски сее бара многу, а за наставниците незнам нешо посебно. Школото однадвор не ми изгледа нешто нај уредно... тоа.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.