IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Убавина - интелигенција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Убавина - интелигенција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 08:28
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Да, така е...ама се мислам теоретски, ај кажи тогаш зошто еве на пример две девојки, еднава има 130 кила, клемпави уши, нос шпакла, демоде (пошто не ја собира ништо) ама знаеш дека е предобра, квалитетна личност.
 

Другава е пак некоја со бомбастичен изглед, на пример Анџелина, Чарлиз Терон или како веќе сакаш....ама, покварена до коска, расипана, зла, проста...

 

Имаш шанса да одбираш, на која ќе и пријдеш (ама познавајќи ги нивните карактерни особини претходно)

 

 


Инсектите во ноќта секогаш нагрнуваат кон светлина, но тие не знаат дека таа ќе ги уништи. Можеби и човекот во некоја смисла е инсект.
Интересна ти е забелешката. Во правец на ова размислување ќе наведам една интересна мисла „Хероите се сурови по природа, а жените сепак ги сакаат хероите“

Изменето од majstorce62 - 17.Јануари.2008 во 08:32
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 18:04
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Да, така е...ама се мислам теоретски, ај кажи тогаш зошто еве на пример две девојки, еднава има 130 кила, клемпави уши, нос шпакла, демоде (пошто не ја собира ништо) ама знаеш дека е предобра, квалитетна личност.
 

Другава е пак некоја со бомбастичен изглед, на пример Анџелина, Чарлиз Терон или како веќе сакаш....ама, покварена до коска, расипана, зла, проста...

 

Имаш шанса да одбираш, на која ќе и пријдеш (ама познавајќи ги нивните карактерни особини претходно)

 

 


Инсектите во ноќта секогаш нагрнуваат кон светлина, но тие не знаат дека таа ќе ги уништи. Можеби и човекот во некоја смисла е инсект.
Интересна ти е забелешката. Во правец на ова размислување ќе наведам една интересна мисла „Хероите се сурови по природа, а жените сепак ги сакаат хероите“


Епа тогаш-ќе си ги сркаме последиците од погрешните избори во вид на изгорени крилца намигнување


Изменето од maria_magdalena - 19.Јануари.2008 во 18:04
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 19:06


malku nesporedlivi kategorii ...

svetot e dualen ...

na ubavoto ima i grdo ...
za da znaeme sto e ubavo ...

na intelegencijata ima tikvari ...
za da znaeme koj e inteligenten ...

sepak ...
sekoja osoba neka si bide ona sto e ...
ORIGINAL !!!

da ne imitira nikogo ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 20:16
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Да, така е...ама се мислам теоретски, ај кажи тогаш зошто еве на пример две девојки, еднава има 130 кила, клемпави уши, нос шпакла, демоде (пошто не ја собира ништо) ама знаеш дека е предобра, квалитетна личност.
 

Другава е пак некоја со бомбастичен изглед, на пример Анџелина, Чарлиз Терон или како веќе сакаш....ама, покварена до коска, расипана, зла, проста...

 

Имаш шанса да одбираш, на која ќе и пријдеш (ама познавајќи ги нивните карактерни особини претходно)

 

 


Инсектите во ноќта секогаш нагрнуваат кон светлина, но тие не знаат дека таа ќе ги уништи. Можеби и човекот во некоја смисла е инсект.
Интересна ти е забелешката. Во правец на ова размислување ќе наведам една интересна мисла „Хероите се сурови по природа, а жените сепак ги сакаат хероите“
Епа тогаш-ќе си ги сркаме последиците од погрешните избори во вид на изгорени крилца намигнување


Само тие што ке си ги изгорат
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 22:17
Добро де добро, само тие, верувам дека ти не си од нив.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 22:20
НЕ СЕ РАБОТИ ЗА ТЕБЕ ЛИЧНО НИТУ ЗА МЕНЕ ЛИЧНО - ТЕМАТА Е ОПШТА
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 22:35
Јасно де јасно, немој па ти ептен лично,
инаку твојот параграф на темава (Инсектите во ноќта секогаш нагрнуваат кон светлина, но тие не знаат дека таа ќе ги уништи. Можеби и човекот во некоја смисла е инсект.) ме потсети на Делфина, ти текнува?
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 22:43
neiskazani misli ne se odanocuvat

inaku za iskazanite sepak nekogas se plakja danok

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 22:59
ХАхаха, неси свесен колку си во право
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 23:11
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Јасно де јасно, немој па ти ептен лично,инаку твојот параграф на темава (Инсектите во ноќта секогаш нагрнуваат кон светлина, но тие не знаат
дека таа ќе ги уништи. Можеби и човекот во некоја смисла е инсект.) ме потсети на Делфина, ти текнува?


АЈ ПОТСЕТИМЕ, НАВИСТИНА
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 23:12
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

ХАхаха, неси свесен колку си во право


miloголемо%20гушкање        Svesen sum плазење

dum dum dum
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 10:45
Ne bi sporeduvala edno so drugo.
Nema medicinski,niti naucen dokaz
deka e toa taka.
Poznavam mnogu ubavi i voedno
preinteligentni osobi i toa mnogu.
Za ovie recenici sto gi iskazav ke
platam i danok ako trebaголема%20насмевкаголема%20насмевканамигнување
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:24
JAS MISLAM DEKA INTELIGENTNITE ZENI SE UBAVI ZENI!
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:55
Se razbira intelegentnite se grizat i za toa kako ke izgledaat...Znaci imtelegencija i ubavina zaedno!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.