IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Убавина - интелигенција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Убавина - интелигенција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 01:09
Gledaj mu go suratot , meri mu go pametot. Ili ja sum go belezal, a ti pazi se.
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 01:14
NAJBOLJI SE DVETE ZAEDNO
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 01:17
Sekoj sto gi ima dvete zaedno si ima najmalku dve
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 01:28
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Sekoj sto gi ima dvete zaedno si ima najmalku dve
 
 
STO DVE???????????
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 01:32
Ednata ubava, drugata inteligentna
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 01:37
Што би било кога така би било?
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 07:40
Originally posted by orlov orlov напиша:

Што би било кога така би било?


ОВА ПРАШАЊЕ МЕ НАВЕДЕ НА РАЗМИСЛУВАЊЕ КАКО БИ СЕ ЧУВСТВУВАЛ КОГА БИ ИМАЛ ДВЕ ТАКВИ ЖЕНИ - ЕДНАТА УБАВА, КАКО СОН, НО ГЛУПА, А ВТОРАТА ИНТЕЛИГЕНТНА, АМА ГРДА.

Изменето од majstorce62 - 12.Јануари.2008 во 07:40
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 08:14
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by orlov orlov напиша:

Што би било кога така би било?


ОВА ПРАШАЊЕ МЕ НАВЕДЕ НА РАЗМИСЛУВАЊЕ КАКО БИ СЕ ЧУВСТВУВАЛ КОГА БИ ИМАЛ ДВЕ ТАКВИ ЖЕНИ - ЕДНАТА УБАВА, КАКО СОН, НО ГЛУПА, А ВТОРАТА ИНТЕЛИГЕНТНА, АМА ГРДА.
 
  одбери трета...една ама вредна...
  и убава и интелегентна...намигнување
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 08:19
КОГА БИ ГИ ИМАЛ И ДВЕТЕ ЖИВОТОТ БИ МИ БИЛ ПРЕТЕЖНО ВЕСЕЛ - СО ИДЕАЛНА КОМБИНАЦИЈА НЕ Е ИНТЕРЕСНО...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 05:02
IMA TAKVA KOMBINACIJA AMA TESKO SE NAOGA
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 06:20
igla vo seno kako da baras:)
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 10:55
Zoshto taka zboruvate??
Nema pravila tuka.Ili pak....obrazlozete "struchno"po koe pravilo
ubavite lichnosti ne se inteligentni  i obratnoлутина


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 13:25
Se slozhuvam mamma so tebe, ima mnogu ubavi lugje shto se isto taka i intelegentni.Kakvo e toa pravilo deka tie dve raboti ne odat zaedno. Eve jas lichno mislam deka ti si edna ubava inteligentna zhena!намигнување
always look on the bright side of the life!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 13:31
КОГА УШТЕ СТУДИРАВ СО ЕДЕН ДРУГАР СИ ПРАВЕВМЕ БАЈРАМ НА УМОТ ОКОЛУ ОВАА ТЕМА.
аКО ИМАШ УБАВА ЖЕНА ЌЕ ИМАШ МНОГУ ПРИЈАТЕЛИ МУ РЕКОВ, МНОГУ ЌЕ И ФРЛААТ ОКО И ЌЕ ТЕ ИЗНЕВЕРИ КОГА - ТОГАШ
ТОЈ МИ ОДГОВОРИ - НЕ Е ТРАГИЧНО АКО ТЕ ИЗНЕВЕРИ УБАВА, ТУКА КОГА ГРДАТА ЌЕ ТЕ ИЗНЕВЕРИ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.