IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секси долна облека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секси долна облека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
KroBellus Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KroBellus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 16:47
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by brigitte brigitte напиша:

koga nosam sexy dolen vesh se cuvstvuvam posexy i poubavo i posamouvereno,i ne mora da imam sex za da nosam sexy vesh, go nosam pred se licno za sebe, a na partnerot sekako mu godi koga ke vidi ubavo parce vesh, gletkata e poubava vo sekoj slucaj


аплауз голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Taka eeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!



Vidi, ke moram da te pofalam za komentarot.
Кон врв
KroBellus Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KroBellus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 16:50
Znaete koko vikaat starite:
-Prano trebalo da gi trgnes gakite za da go vidis g'zot a denes treba da go trgnes g`zot za da gi najdes gakite.
hahahhhahahahah
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 17:50
БИДЕТЕ СПРЕМНИ СЕКОГАШ И ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ...!!!НИКОГАШ НЕ СЕ ЗНАЕ КОГА ЌЕ ГО СРЕТНЕТЕ..!!!КОЈ?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
KroBellus Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KroBellus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 23:17
Замислете за новогодишната ноќ,после лудата журка ви доѓа девојката или жената облечена во црвена танга со бело крзненце и горниот дел исто во тој стил.(што ќе се случи)


А па замислете истата ситуација од горе само жената си облекла партизанскагаќа,целата развлечена од седењето и горе бел градник колку да не е без ич.(кој момент повеќе би ви се допаднал)????
Кон врв
nancy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nancy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 01:31
ја мислам дека партизански гаќи одамна веќе не се носат..мислам дека и на некој да му требаат такви ретро гаќи ќе неможе да ги најде.. мада според мене тангата некако ми е веќе мината работа, мислам дека свилена или чипкана секси боксерка е сега далеку по секци..нормално на девојка со добра позадина
Кон врв
KroBellus Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KroBellus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 08:32
Originally posted by nancy nancy напиша:

ја мислам дека партизански гаќи одамна веќе не се носат..мислам дека и на некој да му требаат такви ретро гаќи ќе неможе да ги најде.. мада според мене тангата некако ми е веќе мината работа, мислам дека свилена или чипкана секси боксерка е сега далеку по секци..нормално на девојка со добра позадина
Slusaj za naoganje se naogaat partizanski gaki ama pa mi se dopaga tvojot komentar, sto nemora da bide tanga za da izgleda sexy i privlecno. Braos
Кон врв
KroBellus Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KroBellus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 08:35
Originally posted by KroBellus KroBellus напиша:

Originally posted by nancy nancy напиша:

ја мислам дека партизански гаќи одамна веќе не се носат..мислам дека и на некој да му требаат такви ретро гаќи ќе неможе да ги најде.. мада според мене тангата некако ми е веќе мината работа, мислам дека свилена или чипкана секси боксерка е сега далеку по секци..нормално на девојка со добра позадина
P artizanski mora da postojat, posto vo ladnoto nekoi zenicki si nosat ama mi se bendisa ova kako razmisluvas, deka nemora da bide tanga za da bide ubavoooo.Bravosss!!!!
Кон врв
Viks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 120
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 20:44
хмммм.....партизанска викаш а ?
или танга ?
ако правиме споредба помеѓу овие два типа , стварно е човек да се замисли ...хмммм
постојат момци кои се палат подеднакво исто и на двтее (с е разбира различна категорија на момци)сепак мислам дека е битно како девојката умее да ги износи и двата типа ,па и било кој вид на друга долна облека , некој едноставно има стил и знае како да ги износи и партизанските гакички ...да не речам да ја аостави другата половина без здив ,а на некои џабе им е полседната линија од  victoria secret :))
Кон врв
zajasna Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Октомври.2007
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajasna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 02:36
Bravos za seksi dolna obleka   големо%20гушкање
Sekogas e ubavo da se slusnat razlicni mislenja zasto toa ja zbogatuva idejata
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 11:30
Originally posted by Viks Viks напиша:

хмммм.....партизанска викаш а ?
или танга ?
ако правиме споредба помеѓу овие два типа , стварно е човек да се замисли ...хмммм
постојат момци кои се палат подеднакво исто и на двтее (с е разбира различна категорија на момци)сепак мислам дека е битно како девојката умее да ги износи и двата типа ,па и било кој вид на друга долна облека , некој едноставно има стил и знае како да ги износи и партизанските гакички ...да не речам да ја аостави другата половина без здив ,а на некои џабе им е полседната линија од  victoria secret :))
 
taka e!голема%20насмевка
na nekoja ne i treba ni dolna obleka ako znae da se "nosi sama so sebe"голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
KroBellus Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KroBellus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2007 во 01:20
А што преферирате,свила,памук или чипка. Сега не се соблекувајте скроз дај малку за гакичкиве. Свилата се спзга, памукот кочи а чипката убаво изгледа но драска. И усте ннешто: На која возраст каква секси долна облека?
Кон врв
KroBellus Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KroBellus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2007 во 01:22
Заборавив дека има и еластин (хахахха)
Дали убавината на долната облека зависи и од задникот?
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2007 во 08:53
se priznava samo........TAKVA!!

Изменето од LouWeed - 28.Декември.2007 во 08:53
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2007 во 13:23
hihi
jas si kupiv deneska plava bokserka (pompea)голема%20насмевкатрепкањецрвенеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,719 секунди.