IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Заљубен маж
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заљубен маж

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 13:57
секогаш е очигледна и добро видлива заљубеноста кај мажот .....
особено и доколку е во непосредна близина и на дофат на раката голема%20насмевка


Изменето од МАРШАЛ - 25.Октомври.2009 во 13:58
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 14:37
koga ne go pusta tel od race i samo mi zvoniкубење%20косаплазење
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 17:41
Te opsipuva so vnimanie ,ti pokazuva i  dokazuva na sekoj mozen nachin za potrebata da ste eden do drug....ma shto znam, ednostavno se poznava zaljuben maz.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 17:43
како билборд е голема%20насмевка
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 17:44
да, некои навистина изгледат ко реклама...плазење

Изменето од pagane - 01.Ноември.2009 во 17:44
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 17:47
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 17:54
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

како билборд е голема%20насмевка


A shto im fali na bilbordite,jas si gi sakamплазење
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 17:56
Originally posted by renatax renatax напиша:

Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

како билборд е голема%20насмевка


A shto im fali na bilbordite,jas si gi sakamплазење
 
 
не реков дека им фали .. реков дека сме такви ..... насмеани и среќни бакнеж
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 06:38
Originally posted by renatax renatax напиша:

Te opsipuva so vnimanie ,ti pokazuva i  dokazuva na sekoj mozen nachin za potrebata da ste eden do drug....ma shto znam, ednostavno se poznava zaljuben maz.
samo kako ke znaes dali sepak toa e vistina ili e samo obicna gluma?ednostavno se moze da se odglumi...vo prilog na ova imase i edna izjava na Seron Stoun koja glasi,citiram;"da vistina e deka zenite mozat da odglumat orgazam,no...da ne zaboravame,mazite pak mozat da ja odglumat celata vrska i se vo nea..."
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 06:48
Originally posted by riki1899 riki1899 напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:

Te opsipuva so vnimanie ,ti pokazuva i  dokazuva na sekoj mozen nachin za potrebata da ste eden do drug....ma shto znam, ednostavno se poznava zaljuben maz.
samo kako ke znaes dali sepak toa e vistina ili e samo obicna gluma?ednostavno se moze da se odglumi...vo prilog na ova imase i edna izjava na Seron Stoun koja glasi,citiram;"da vistina e deka zenite mozat da odglumat orgazam,no...da ne zaboravame,mazite pak mozat da ja odglumat celata vrska i se vo nea..."


Значи како ме нервираат кога ќе напишите вакви изјави од некои познати фаци, за кои ич петко не ми станува. Демек ако тие кажале, тоа е 100% вистина. Друго што ме нервира е тоа што ја генерализирате секоја тема на разговор, т.е. ги ставате сите мажи во ист кош.

Фала на внимание.
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 06:59
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:


Originally posted by riki1899 riki1899 напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:

Te opsipuva so vnimanie ,ti pokazuva i  dokazuva na sekoj mozen nachin za potrebata da ste eden do drug....ma shto znam, ednostavno se poznava zaljuben maz.
samo kako ke znaes dali sepak toa e vistina ili e samo obicna gluma?ednostavno se moze da se odglumi...vo prilog na ova imase i edna izjava na Seron Stoun koja glasi,citiram;"da vistina e deka zenite mozat da odglumat orgazam,no...da ne zaboravame,mazite pak mozat da ja odglumat celata vrska i se vo nea..."
Значи како ме нервираат кога ќе напишите вакви изјави од некои познати фаци, за кои ич петко не ми станува. Демек ако тие кажале, тоа е 100% вистина. Друго што ме нервира е тоа што ја генерализирате секоја тема на разговор, т.е. ги ставате сите мажи во ист кош.Фала на внимание.

se e relativno,pa taka i ova,ne stavam jas nisto vo ist kos,a toa sto tebe ne te boli za nekoja izjava od kogo i da bilo ne znaci i deka nema vistina vo istata...
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 07:31
Originally posted by riki1899 riki1899 напиша:


se e relativno,pa taka i ova,ne stavam jas nisto vo ist kos,a toa sto tebe ne te boli za nekoja izjava od kogo i da bilo ne znaci i deka nema vistina vo istata...


Кога викаш дека мажите можат да изглумат една цела врска, тоа е ставање на сите мажи во еден ист кош. И не значи дека изјавата е вистинита се додека ти не го докажеш тоа, бидејќи ти се повикуваш на истата.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 09:01
Jas sum Julijan...maska verzija na Julija  голема%20насмевка
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2009 во 09:07
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:


Originally posted by riki1899 riki1899 напиша:

se e relativno,pa taka i ova,ne stavam jas nisto vo ist kos,a toa sto tebe ne te boli za nekoja izjava od kogo i da bilo ne znaci i deka nema vistina vo istata...
Кога викаш дека мажите можат да изглумат една цела врска, тоа е ставање на сите мажи во еден ист кош. И не значи дека изјавата е вистинита се додека ти не го докажеш тоа, бидејќи ти се повикуваш на истата.
ako mozat da odglumat ne znaci i deka ke odglumat,isto i zenite mozat da odglumat orgazam,ne znaci deka ke odglumat,nema nisto staveno vo ist kos...i sto e bitno dali taa izjva e vistinita ili ne,toa za kogo kako,spomnati se i zenite deka mozat glumat orgazam,i toa ne ti e jasno,i toa sakas da ti bide dokazano ili sto?ne te svakam,izjavata e mnogu precizna i kazana od dosta iskusna zena,sakas veruvaj sakas ne toa e tvoe,jas ne ti se mesam...
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.