IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Историја
  Активни теми Активни теми RSS - СКАНДАЛОЗНО објавени бугарски пописни фалсификати
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СКАНДАЛОЗНО објавени бугарски пописни фалсификати

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11121314>
Автор
Порака
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:08
Originally posted by tanas3 tanas3 напиша:

В Македония е много лесно да си герой! Ела при братята македонци в пиринския дял и там се направи на бабаит, пък после ще си говорим.
Добре че сме ние да ви поддържаме за евросъюза и НАТО че иначе за никъде не сте тръгнали!


Па и на татарска територија многу е лесно да си херој.
Ги видовме јунаците ваши во Скопје.
Кон врв
tanas3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 233
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tanas3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:12
За "комиците" ли ми говориш?
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:13
Originally posted by tanas3 tanas3 напиша:

В Македония е много лесно да си герой! Ела при братята македонци в пиринския дял и там се направи на бабаит, пък после ще си говорим.
Добре че сме ние да ви поддържаме за евросъюза и НАТО че иначе за никъде не сте тръгнали!
 
Ako e lesno STO NE DOJDESH TODASH TI...vash*te a i ti izrazija ljubopitnost okolu Makedoncite vo Makedonskiot del od Makedonija - TUPAK!!!!!  голема%20насмевка
 
Razbirash ILI si Bolgar????  газење%20од%20смеење
 
 
Кон врв
tanas3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 233
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tanas3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:18
Божидар Димитров и Александър Каракачанов на Илинден ви чакаха в 11 часа в център на Скопие! При паметника на Скендер бег- къде бехте бе герои? Чакай да позная -в Австралия?!
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:57
Originally posted by tanas3 tanas3 напиша:

Божидар Димитров и Александър Каракачанов на Илинден ви чакаха в 11 часа в център на Скопие! При паметника на Скендер бег- къде бехте бе герои? Чакай да позная -в Австралия?!
 
A..be tupak....pa na takvi nasednuvanja MISLISH deka reagirame nie????  збунетост  голема%20насмевка
 
 
 
 
 
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:00
Реагирате, но само по форумите- види се !голема%20насмевка
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:06
Originally posted by tanas3 tanas3 напиша:

Божидар Димитров и Александър Каракачанов на Илинден ви чакаха в 11 часа в център на Скопие! При паметника на Скендер бег- къде бехте бе герои? Чакай да позная -в Австралия?!Божидар Димитров не се ни најави во јавноста дека ќе доаѓа во Скопје.Значи не го најави својот настап.
А и си ги одбрал браќата шиптари да го заштитуваат зошто тој дел од градот е албански кварт ако не си знаел

Стефан Влахов Мицов на сред Софија зборуваше за бугарската пропаганда и ништо не му направивте.

Него каде беше Божо како усран кога избега од Кавадарци кога му дојдоа македонци со докази за нашето постоење.Не му се даваа 2 милиона евра
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:07
Originally posted by pagane pagane напиша:

Реагирате, но само по форумите- види се !голема%20насмевка


Јазикот коски нема ама коски крши .
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:08
Originally posted by pagane pagane напиша:

Реагирате, но само по форумите- види се !голема%20насмевка
 
TAKVI "HEROI" KAKO TIE VAsh*tE LUDACI....STO JAVNO PROVOCIRAAT I KANAT DURI SO KAMERI DA SE ZABELEZI NIVNOTO "HEROJSTVO", ZASLUZUVAAT samo DA SE IZMOCHAAT NA NEGO - za poubavo da izleze na "slika".  голема%20насмевка
 
 


Изменето од borec - 07.Јануари.2008 во 10:21
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:10
Originally posted by borec borec напиша:

Originally posted by pagane pagane напиша:

Реагирате, но само по форумите- види се !голема%20насмевка
 
TAKVI "HEROI" KAKO TIE VAsh*tE LUDACI....STO JAVNO PROVOCIRAAT I KANAT DURI SO KAMERI DA SE ZABELEZI NEGOVOTO "HEROJSTVO", ZASLUZUVAAT samo DA SE IZMOCHAASH NA NEGO - za poubavo da izleze na "slika".  голема%20насмевка
 
 


Не знам за кого говориш?збунетост
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:19
Originally posted by pagane pagane напиша:

Originally posted by borec borec напиша:

Originally posted by pagane pagane напиша:

Реагирате, но само по форумите- види се !голема%20насмевка
 
TAKVI "HEROI" KAKO TIE VAsh*tE LUDACI....STO JAVNO PROVOCIRAAT I KANAT DURI SO KAMERI DA SE ZABELEZI NEGOVOTO "HEROJSTVO", ZASLUZUVAAT samo DA SE IZMOCHAASH NA NEGO - za poubavo da izleze na "slika".  голема%20насмевка
 
 


Не знам за кого говориш?збунетост
 
 
E pa koga "NEZNAESH" sto go pikash nosot kaj sto ne ti e mesto????  кловн
 
Ete prochitaj pogore..brat ti TATAR na kogo misleshe!!!!  трепкање
 
 
 
Кон врв
tanas3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 233
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tanas3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:23
Не можем да смогнем с паспортите айде запрете се малко. За всички ще има!
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:24
Мислиш, че Божидар Димитров и Каракачанов са по телевизията герои?
Кое те води на такава мисъл? Нормално е изявите в сегашния свят да ставата по медиите- просто бързо се разпространяват новините .голема%20насмевка
Не знам дали са герои , знам само,че използват всички възможни средства да стигне истината там,където трябва и където е нужна. А и където се чака истината и ще бъде приета с отворени обятия.големо%20гушкање
Кон врв
tanas3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 233
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tanas3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:33
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11121314>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.