IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Историја
  Активни теми Активни теми RSS - СКАНДАЛОЗНО објавени бугарски пописни фалсификати
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СКАНДАЛОЗНО објавени бугарски пописни фалсификати

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака Обратен редослед
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: СКАНДАЛОЗНО објавени бугарски пописни фалсификати
    Испратена: 07.Јануари.2008 во 23:39
Originally posted by m__g__ m__g__ напиша:

моя слоган е: го ахед мейк маъ дей - пише го в подписот ми

што не спиш?



A be ostaj..ostanav cela nok bez spienje...budala.  смеење






Изменето од borec - 07.Јануари.2008 во 23:39
Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 21:56
моя слоган е: го ахед мейк маъ дей - пише го в подписот ми

што не спиш?
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 21:45
Originally posted by m__g__ m__g__ напиша:

често случва - едно са твоите мечти, а реалноста е нещо друго



A ti toa ZA TEBE KAKO TRAKIEC ILI?????  збунетост

I mean about "I will survive" slogan.  голема%20насмевка


Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 19:09
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 18:19
E pa znachi PAK ne sum bil daleku od odgovorot - "Po-falshiva od Bolgarskata NEMA NIKADE"!!!  намигнување
 
Duri i SAMOTO IME VE IZDAVA DEKA STE - BULGAR=TUPAK (a i tikvar ISTO E).  газење%20од%20смеење
 
 
 
Кон врв
дуле Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 973
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај дуле Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 16:56
кратуна = тиква (Тиквеш од кавадарци)
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 13:55
Originally posted by tanas3 tanas3 напиша:

Не си ме разбрал правилно
 
E pa aj objasni, poveke de...bez uputreba na tie IZVRTENITE BUKVI SAMO ako sakash da te razberam.  голема%20насмевка
 
 
Кон врв
tanas3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 233
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tanas3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 13:38
Не си ме разбрал правилно
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 13:27
Originally posted by tanas3 tanas3 напиша:

Фалшива ти е кратуната ако ме разбираш правилно!
 
 
Po-falshiva od Bogarskata NEMA NIKADE - NI TIE NE ZNAAT KUTRITE KOI SE!!!!  газење%20од%20смеење
 
 
Кон врв
tanas3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 233
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tanas3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:59
Фалшива ти е кратуната ако ме разбираш правилно!
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:57
Originally posted by pagane pagane напиша:

Мислиш, че Божидар Димитров и Каракачанов са по телевизията герои?
Кое те води на такава мисъл? Нормално е изявите в сегашния свят да ставата по медиите- просто бързо се разпространяват новините .голема%20насмевка
Не знам дали са герои , знам само,че използват всички възможни средства да стигне истината там,където трябва и където е нужна. А и където се чака истината и ще бъде приета с отворени обятия.големо%20гушкање
 
Ne bash go razbiram tvojov losh Makedonski jazik...megutoa neshto za "vistina" drdorish....za koja nudite 1 000,000 evra?????
 
Za TAA li misleshe????  збунетост
 
I toa beshe SAMO za toj den...plus NA SEKOJ dokument sto vi fali da go nadopolnite vo vashata FALSIFIKATIJA (a od nasha Istorija)....mnogu ke beshe "NUZNA"...toa e sigurno.  смеење
 
 
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:48
Originally posted by tanas3 tanas3 напиша:

Не можем да смогнем с паспортите айде запрете се малко. За всички ще има!
 
Bravo za "herojskiot" odgovor!!!!  газење%20од%20смеење
 
 
Кон врв
tanas3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 233
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tanas3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:33
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 10:24
Мислиш, че Божидар Димитров и Каракачанов са по телевизията герои?
Кое те води на такава мисъл? Нормално е изявите в сегашния свят да ставата по медиите- просто бързо се разпространяват новините .голема%20насмевка
Не знам дали са герои , знам само,че използват всички възможни средства да стигне истината там,където трябва и където е нужна. А и където се чака истината и ще бъде приета с отворени обятия.големо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.