IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Грешка во името
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Грешка во името

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Грешка во името
    Испратена: 11.Декември.2007 во 00:07
Sto se slucuva koga ke ja narecete devojkata/deckoto so drugo ime? Ili vas ako vi go napravat toa? Moze da bide sosema naivna situacija, ne mora za vreme na sex, i pak da e zaebano. среќа Jovanke, ups izvini Trajanke,... среќа
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 00:33
многу често ми се случувало да ми дојде на јазик ама никогаш не сум утнала..и тоа не било ради некој друг бивши и не било додека сме имале секс...едноставно ете. не знам зашто...но фала Богу никад ен се заебав.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
smile* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај smile* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 00:36
Originally posted by sensei sensei напиша:

Sto se slucuva koga ke ja narecete devojkata/deckoto so drugo ime? Ili vas ako vi go napravat toa? Moze da bide sosema naivna situacija, ne mora za vreme na sex, i pak da e zaebano. среќа Jovanke, ups izvini Trajanke,... среќа

NIKOGAS NEMA DA ZGRESITE AKO IMINJATA SE POKLOPUVAATсреќа
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:15
Originally posted by smile* smile* напиша:


NIKOGAS NEMA DA ZGRESITE AKO IMINJATA SE POKLOPUVAATсреќа
 
газење%20од%20смеење Наровучение: Барајте си девојка со исто име како предходната.
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
smile* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај smile* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:18
TOKMU TAKA SAMO SO BISTAR UM SE POSTIGNUVA SE NE E SE VO GLAVATA
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:23
Ej braos za temavaаплауз Mene pred 4god. otprilika mi se desi takva gramaticka greskaсмеење Bev so edna devojka koja ja sretnav na odmor i za vreme na petingot mene mi tekna na edna devojka od doma koja stvarno mi se svigase i po greska go izgovoriv nejzinoto ime ох za sreka brzo se snaogam vo spontani situacii i prodolziv izmisluvajki edna prikazna deka demek tipkava nesto rekla i demek sakav i ona da go slusne toa navodno smesno nestoголема%20насмевка Bitno se izvlekov od blamух
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:25
дрља вчера ме нарече темјанушка...тоа е име или цвеќе???
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:28
Ufff...ne znam bas da li bese vcera i dali bese temjanuska i dali bese ime ili bese cveke...збунетостзбунетостзбунетост...ustvari sto zborev...смеењесмеењесмеењесмеењесмеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:31
реов јас...ти не ме сакаш мене...ти по цвеќиња се леташ....не%20слушам сигурно и бившата ти се викала ружа...кубење%20косасмеењесмеењесмеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:41
Ne sum kriv macoзагриженост ne ja zemav dnevnata doza "Bilobil forte", a mozda i sum imal nekoj bivsa ruzaзбунетост vo sekoj slucaj ti si za mene kaktus, ne smeam premnogu da ti se doblizam posto moze da nae*amнамигнување смеење
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:12
Многу тапа работа е да се згреши името. Скоро ми се случи во сон додека јас спијам, а дечко ми гледа фудбал да изговорам друго име, ама не дека сум имала нешто со тоа име, туку изгледа сум сонувала некој дечко со такво име.....и после одвај успеав да му докажам дека постои само он и никој друг
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:34
Epa koj mu e kriv, kaj se gleda fudbal so devojka i baska uste te ostavil da zaspiesизненадување namesto da...задоволствоплазењенамигнување
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:39
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Epa koj mu e kriv, kaj se gleda fudbal so devojka i baska uste te ostavil da zaspiesизненадување namesto da...задоволствоплазењенамигнување


Попладневно спиење после с..с беше тоа и наместо он да заспие, јас го претркав
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:47
Originally posted by Ena Ena напиша:

Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Epa koj mu e kriv, kaj se gleda fudbal so devojka i baska uste te ostavil da zaspiesизненадување namesto da...задоволствоплазењенамигнување


Попладневно спиење после с..с беше тоа и наместо он да заспие, јас го претркав


Ok, opravdanoне%20зборувам Te razbiramнамигнување koga si imas rabota so spanko bolje zaebi go pred on tebeсмеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.