IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 623624625626627 1553>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:07
u ponedelnik doaga "profesoricata" od Berlin...pa kaj nea idam doplnitelno usmeno

Do koga si u Kocani?
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:08
zdravo
sto se sekiras Makijaveli...pa diploma e samo viza za rabota...a znaenjeto e resenje
ooo Fille...ke bides propisno nagostena iii sto radost za majkati
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:13
imam koplex koga stanuva za ispiti granny...ne se zadovoluvam so malku...a i imam ponuda za pomlas assistent..zatoa bi sakal edna 9 ...koga veke nemam sansa za 10

ma ..ke se iznerviram na kraj piljar ke stanam...rabotata e sto uste ne znam sto sakam...strasno
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:18
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

u ponedelnik doaga "profesoricata" od Berlin...pa kaj nea idam doplnitelno usmeno

Do koga si u Kocani?




Do utreголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:20
mamicka me ceka so veke registrirana kola, i plus vozacka...sto moze podobro od toa da bideголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаa da ne zboram za dobriot rucek od mama...i odlicnoto kafe od tatoтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:20
a be ..ocenkite i taka nikoj ne gi gleda...neka bide sto e pisano d abide...a se nadevam nesto dobro e napisano
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:22
makijaveli, ako stanes piljar ke mi dades da kupuvam na veresijaтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкањеsamo kafe i cigari deгазење%20од%20смеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:22
Originally posted by la fille la fille напиша:

mamicka me ceka so veke registrirana kola, i plus vozacka...sto moze podobro od toa da bideголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаa da ne zboram za dobriot rucek od mama...i odlicnoto kafe od tatoтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкање
nisto cudno sto vakvo devojce ispadnalo ...super roditeli imas...neka ti se zivi i zdravi uste mnogu godiuni a kolata so zdravje da ja vozis...bez udesi... aa da...i garavi do tebe(задоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволство )

Изменето од la fille - 28.Март.2008 во 11:37
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:23
Originally posted by la fille la fille напиша:

mamicka me ceka so veke registrirana kola, i plus vozacka...sto moze podobro od toa da bideголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаa da ne zboram za dobriot rucek od mama...i odlicnoto kafe od tatoтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкање

blazesi ti..sto sakam da idam taka nekade...na eden den...da mi se izraduva nekoj
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:24
Originally posted by la fille la fille напиша:

makijaveli, ako stanes piljar ke mi dades da kupuvam na veresijaтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкањеsamo kafe i cigari deгазење%20од%20смеење
vednas ti korist da izvleces.... Makijaveli...samo kafe na veresija da i dades...cigarite ima da gi plati i to duplo
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:25
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Originally posted by la fille la fille напиша:

mamicka me ceka so veke registrirana kola, i plus vozacka...sto moze podobro od toa da bideголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаa da ne zboram za dobriot rucek od mama...i odlicnoto kafe od tatoтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкање

blazesi ti..sto sakam da idam taka nekade...na eden den...da mi se izraduva nekoj
nikad nije kasno..
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:28
a fiskalna ?   
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:35
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Originally posted by la fille la fille напиша:

mamicka me ceka so veke registrirana kola, i plus vozacka...sto moze podobro od toa da bideголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаa da ne zboram za dobriot rucek od mama...i odlicnoto kafe od tatoтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањетрепкање

blazesi ti..sto sakam da idam taka nekade...na eden den...da mi se izraduva nekoj




Bejb, dojdi kaj mene, jas ke ti se izraduvam...i rucek ke ti zgotvam, i kafe ke ti dadam, a ako bides umen i palacinki ke ti napravamнамигнување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 11:36
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

a fiskalna ?   
nikako..neka ja kaznat stom izleze nadvor
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 623624625626627 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.