IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5758596061 1553>
Автор
Порака
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:23
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

поздрав...големо%20гушкање..до сите
 
Е АЈ ДАЈ ПАК ..големо%20гушкање
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
Nenuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:24
STO IMA ZA DORUCEK NA REPERTOAR DENES
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:25
Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

STO IMA ZA DORUCEK NA REPERTOAR DENES
 
ЈАС ИМАВ САРДИНА И 2 ГЕВРЕКА....
 
А ТИ ОСВЕН АКТИВИЈА ИМАШ ДРУГО....???
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
Nenuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:27
IMAM I GEVREK
MI SKISNA OD AKTIVIA
Кон врв
Nenuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:27
Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

STO IMA ZA DORUCEK NA REPERTOAR DENES

 

ЈАС ИМАВ САРДИНА И 2 ГЕВРЕКА....

 

А ТИ ОСВЕН АКТИВИЈА ИМАШ ДРУГО....???


DA NE POSTIS?
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:29
Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

STO IMA ZA DORUCEK NA REPERTOAR DENES

 

ЈАС ИМАВ САРДИНА И 2 ГЕВРЕКА....

 

А ТИ ОСВЕН АКТИВИЈА ИМАШ ДРУГО....???


DA NE POSTIS?
 
ЗОШТО ДА НЕ ПОСТАМ ???голема%20насмевка
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
Nenuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:29
PRASAV SAMO PITU
A POSTIS SO SE?
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:32
Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

Originally posted by ana marija ana marija напиша:

ma ne ke se vrati za 30 minголема%20насмевка
 
САКАШ ДА СЕ ОБЛОЖИМЕ ДЕКА НЕМА ЗА 30 ????
ajde намигнувањеna shtoголема%20насмевка
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:38
kaj si pitu jas cekam za da se oblozimeплазење
 
val ke se vratiголема%20насмевка
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:45
Originally posted by ana marija ana marija напиша:

kaj si pitu jas cekam za da se oblozimeплазење
 
val ke se vratiголема%20насмевка
 
Е ШТО ЌЕ СЕ ОБЛОЖУВАМЕ...
 
ТАА ЗАМИНА ВО 10,14  СЕГА Е 10,45...
ЗНАЧИ ВЕЌЕ ДОЦНИ....намигнување
 
СЕПАК ЌЕ СМЕТАМ ДЕКА СИ ИЗГУБИЛА ОБЛОГ И МИ ДОЛЖИШ...
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:46
Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

PRASAV SAMO PITU
A POSTIS SO SE?
 
ПА ПОСТАМ НЕНИ....
ТОЛКУ ЛИ Е НЕВЕРОЈАТНО ТОА ???намигнување
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:48
ajde kazuvaj  shto ti dolzamтрепкање
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:50
Originally posted by ana marija ana marija напиша:

ajde kazuvaj  shto ti dolzamтрепкање
 
ПА КАКО ПРВО НЕСС...
АМА ВИСТИНСКИ....
КАКО ВТОРО 1 000 000  БАКНЕЖИ....
 
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
Nenuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:51
Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

PRASAV SAMO PITU A POSTIS SO SE?

 

ПА ПОСТАМ НЕНИ....

ТОЛКУ ЛИ Е НЕВЕРОЈАТНО ТОА ???намигнувањеPA DA
ZNACI NEMA NI SEX
HAHAHAHAHHAHA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5758596061 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.