IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 463464465466467 1553>
Автор
Порака
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:19
pastiram ova od temata SAKAM DA KAZAM....

SAKAM DA KAZAM.....deka diogenskopje se vrati konecno doma среќа..luge...samo sto se istusirav...kafence,eden shweps (nemase fanta-shokata)....cigari YORK crveni...i denov oficijalen zavrsi..a mi zapocnuva neoficijalniot,toa e ovoj so vas ..sto mi e mnogu podrag u zadnje vreme...Inace po dolgo vreme,denes imav konecno fatalno uspesen den...se sto ke fatev mi idese od raka...duri na krajot kockite od mozaikot kako hipnotizirani pocnaa sami da se mestat....намигнување...Jas imav fantasticen den dragi moi...vie kako ste?...koj e po doma ...a koj uste na rabota  ? golema големо%20гушкањеza site


Изменето од diogenskopje - 19.Февруари.2008 во 15:19
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:22
Mali, aj dosta provocirase deka si domaлутиналутиналутиналутиналутинаmnogu sum ti ljubomorna samo da znaesлутиналутиналутина
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:26
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


pastiram ova od temata SAKAM DA KAZAM....SAKAM DA KAZAM.....deka diogenskopje se vrati konecno doma среќа..luge...samo
sto se istusirav...kafence,eden shweps (nemase fanta-shokata)....cigari
YORK crveni...i denov oficijalen zavrsi..a mi zapocnuva
neoficijalniot,toa e ovoj so vas ..sto mi e mnogu podrag u zadnje
vreme...Inace po dolgo vreme,denes imav konecno fatalno uspesen
den...se sto ke fatev mi idese od raka...duri na krajot kockite od
mozaikot kako hipnotizirani pocnaa sami da se mestat....намигнување...Jas imav fantasticen den dragi moi...vie kako ste?...koj e po doma ...a koj uste na rabota  ? golema големо%20гушкањеza site



aman sto rabotno vreme imas... blaze tebe... vo 15:20 si doma... sto gresno sum napravila sto ne e i mojot den takov

Изменето од seka - 19.Февруари.2008 во 15:27
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:26
Originally posted by la fille la fille напиша:

Mali, aj dosta provocirase deka si domaлутиналутиналутиналутиналутинаmnogu sum ti ljubomorna samo da znaesлутиналутиналутина

la fille..ne te svativ...kakva provokacija?...kade doma? големо%20гушкање
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:29
pa rece deka si doma, pretpostavuvam kaj tebe domaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаa jas sum uste na rabotaлутиналутиналутиналутина
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:33
Originally posted by la fille la fille напиша:

pa rece deka si doma, pretpostavuvam kaj tebe domaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаa jas sum uste na rabotaлутиналутиналутиналутина

lele...mila...pa mene me pre*acija so kola...a i zavrsiv porano..ko pony express bev...ti do kolku saat si ?тагатага

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:40
do 5плазење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:40
Добар ден!!!!
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:41
ej prijateli da se razbereme...jas tehnicki se uste ne rabotam nikade...makar sto vrsam milion raboti...na faks...u sud...u advokatskata kancelarija kaj sto staziram...taka da nekogas imam epten full den...ali nekogas kao denes...sto bi kazvale b`lgarite..denot mi e pesen забава
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:50
Bonjour Evenstarголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


Diogen, aj ne tuku mi se zaliголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:57
Bonjour ma fille!

Како е денес?
Диоген не се жали, туку сака да го подели со нас своето чувство на среќа што денот му е така добар
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 16:00
mnogu podobro od vcera evenstarнамигнување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 16:03
Мило ми е што е така... ај уште малку и крај на работното време
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 16:24
ajde poveselo...sakate da ve nasmeam malku so onie stvari vcera moira i Drlja so gi smeev?

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 463464465466467 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.