IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10451046104710481049 1553>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:22
sto?изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:23
opa ...imame mnogu pari na karticka....abe fille a kolkava e profesorskata plata...eve mojata e 10000 iljadi denari...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:24
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

A sto toa Well...
sto da mi izvadiидеја


...grudaaaaaaaah...црвенеење


Изменето од ...Well... - 15.Јули.2008 во 20:29
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:25
Fiks...mojata e 15000...no bidejki samo kirijata, mojot del, e 100 evra, plus uste 50 evra za smetki, taa plata ne mi e dovolna...pa zarabotuvam ekstra od prevodi...ne e mnogu, no dovolno za da go pokrie minusot na kartickata...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:25
Lele,fille
go citas li Well
ha,ha
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:27
e pa toa e fille....ako si beshe skopjanka nemashe da davash pari za kirija....a mnogu be 100 evra ......
velish samo ti 100 evra..imash cimerka..ili cimer...a...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:28
lele well, sramotaизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеzar samo ednata da ja izvadamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:30
Imam cimer fiks...e za nego plaka majka mi...намигнувањеziveam so brat mi preku skolskata godina, a preku leto ziveam sama...


Iskreno, ne sakam da bidam skopjanka...od Kocani sum i zasekogas ke ostanam Kocancanka...kolku dolgo i da ziveam vo Skopje, nikogas nema da bidam skopjanka...pa duri i da promenam adresa na ziveenje...eve, 8 godini sum vo Skopje, a se uste se vodam na kocanska adresa...ednostavno, ne sakam da ja promenam...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:31
shto e sega ova vadenje i odzemanje....aaaaaa well ve provocirka po malku....eeee.....jbg...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:32
well saka da proveri kolku znaeme matematikaнамигнување








Fiks, kako ti e rabotnoto vreme?
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:32
a so bradr si cimer...super za nego...mu pravish rucek i slicni raboti..jas so bradr mi ke se iskolime da ne se roditelite......
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:37
Originally posted by la fille la fille напиша:

lele well, sramotaизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеzar samo ednata da ja izvadamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


...no baby, u par, ne naspar...i dvete na megdan...голема%20насмевка
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:38
haha...fiks...naucivme kako da ziveeme zaedno...koga dojde prvata godina da zivee so mene...uste prviot mesec ke go vratev nazad kaj mamaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаbese naucen mamicka se da pravi...da mu cisti, da mu sreduva, da mu gotvi...e kaj mene go nema toa...na pocetokot bese tesko...ama izdrzav...sepak bese se uste mal...15 godini...dojde koga se zapisa sredno vo Skopje...i nauci deka kaj mene ne vazat istite pravila sto vazat kaj mamicka...kaj mene sam treba da si go raskreva krevetot, sam da si ja cisti sobata, da mie sadovi...i red drugi raboti...i potoa pocna da mi pomaga...vide deka jas nemam mnogu vreme bidejki i studirav i rabotev, i doma se pribirav samo za spienje...sekako parite sto gi zarabotuvav ne gi trosev za sebe tuku ne izdrzavav dvajcata...tatko mi e penzioner, a i ne mu e mnogu griza za nas, a majka mi vo toa vreme bese so stecajska plata...i mozes da zamislis kako bese...zatoa toj sfati deka jas moram da rabotam za da mozeme nie dvajca da ziveeme vo Skopje...
A deka mu gotvam...pa ne bas...iskreno, toj poveke gotvi od mene...sega studira i na predavanja e od 10 do kaj 1...taka e na privatnite fakulteti...a jas rabtoam do 5 popladne...pa zatoa najcesto toj pravi rucek i mie sadovi, a jas gotvam samo preku vikend...no jas go pomagam finansiski, i ova e na nekoj nacin, negova blagodarnost za toa sto go pravam za nego...



Lele ama se raspisuvavизненадувањеизненадувањеизненадување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 20:39
Vadenje,stavanje
Ha,ha
Muabetov
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10451046104710481049 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,469 секунди.