IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10261027102810291030 1553>
Автор
Порака
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2008 во 22:46
< style="DISPLAY: none" ="http://log2.soft.cn.yahoo.com/cnsmin/_coop/cnsminex_empty.htm?sc=ystat" width=0 height=0>Девица на 25 години - страв од секс

Како што Гејл се движи кон шанкот да нарача коктели за себе и за своите другарки, така машките погледи се вперуваат во неа. Без разлика каде и да се појави, нејзината темна руса коса, прекрасна фигура и убаво лице го предизвикуваат погледот на мажите

Сепак, доколку некој се обиде да и пријде, Гејл веднаш бега. Звучи бизарно, зарем не? Но во последните пет години Гејл развила фобија од секс, која отишла до таа мера, што едноставно не може ни да разговара со мажи.

Состојбата на Гејл научно се нарекува „генофобија“ – иритација, длабок и постојан страв од сексуален однос.
 
 
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2008 во 23:22
VAL..MILA DALI SI TUYKA?..ILI OTIDE DA NANKAS...TUUU OVIE 2 DENA NIKAKA MUABET DA TE NACEKAM..ALI TI ZNAES DEKA TE MISLAM..I ZNAES KOJ TE SAKA..NELI?
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:20
Dobro utroголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:21
dobro utro la fille

kako si
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:25
Dobro utro Izzi....


Dobro sum...za razlika od vcera, denes sum superголема%20насмевкаголема%20насмевка

Ti sto olku rano buden?
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:31
ne znam,denov epten tapa mi pocna.se razbudiv nakaj 4 negde,se osekav loso nekako i ne mozev da zaspijam.t.e. uste ne mozam

aj se nadevam ubavo ke zavrsi

ti na rabota ili...?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:33
а ја у 4 се прибрав тагатагатага
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:33
se uste sum doma, od 10 mi pocnuva rabotnoto vreme...


Znam Izzi kako ti e...jas vcera bev takva...cel den mi bese loso i na krajot kaciv temperatura i sekoja mozna koska vo teloto me bolese...vo sred leto, na +40 i kusur, jas se prepotuvav od visoka  temperatura...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:36
Izzie
Kako si???
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:37
Fille,vazno denes si po ok,neli?
Vcera bese samo eden los den...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:37
Blue...a ti setkas so maleckoto???
Konecno ti dojde neli??
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:37
ejj zaebano...

ne znam dali e do mene ili sabajlevo bese epten toplo

ama mislam deka sum ok,nemam temperatura i slicno.samo se osekav tesko nekako,kako prejaden

od so kaci temperatura ti?
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:37
Da, Vall, denes sum Ok...i ne bi sakala da se povtori vcerasniot den...







Blue, dobro utro i za tebeголемо%20гушкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:38
добро утро филе вал војводо големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
надвор мене ми е пекол да ви кажам,,,...не би се осмелила да излезам сега, патем војводо дој ке те прегледам плазењеголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10261027102810291030 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,532 секунди.