IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10271028102910301031 1553>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:39
Uf, Izzi, da znam da ti kazam od sto...ama mislam deka kaj mene bese od premorenost...veke so nedeli ne mozam da spijam...samo 3-4 saati...a i toa sto go spijam, go spijam so prekini...plus mi se fati premnogu rabota...imavme nekoja grupa profesori na rabota, pa po cel den bev so niv...a se pogodija malku tersene luge, pa seta energija mi ja iscrpea...i mi se sobra...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:40
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Izzie
Kako si???

teta Vall
long time no see,pocna da mi falis

ja sum...onaka

a ti?
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:41
Ok,sum jas malecko...
Eve na rabota,posle na kafence i taka...
Tuka sum,jas cesto,ama tebe ne te gledam
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:41
Филе после ова за тебе само некое добро арома парче во када и масажа на стапала. таму се се случува во стапалата. малце стрес малце работа и ете тоа е. знам и мене ме факало во јули температури без врска без инфекција и сл, ама ете причината е таа. ај дечки ја да средам овде неш на работа па ке ви пишам подоцна големо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:41
Ha,ha
I sekogas uspevas da me nasmees so ona Teta Val...
Ha,ha
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:42
Originally posted by la fille la fille напиша:

Uf, Izzi, da znam da ti kazam od sto...ama mislam deka kaj mene bese od premorenost...veke so nedeli ne mozam da spijam...samo 3-4 saati...a i toa sto go spijam, go spijam so prekini...plus mi se fati premnogu rabota...imavme nekoja grupa profesori na rabota, pa po cel den bev so niv...a se pogodija malku tersene luge, pa seta energija mi ja iscrpea...i mi se sobra...

heh,znam kako ti e.

mislam,nemam obvrski i slicno,ama sum epten tapa so spienje poslednive nedela-dve

nesto slicno kako tvoevo
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:44
Izzie,malecko
da ne si zaljubeno
pa ne te fakja sonche...ha,ha
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:45
Uf, Blue...i da znaes kako dobro bi mi dosla masaza...vsusnost za rodenden dobiv podarok tretman masaza, samo treba da se javam vo tekot na nedelava da si zakazam za tocno koj den ke otidam da si go dobijam podarokot...

Koga zborime za masaza na stapala, vcera na  rabtoa mi dojde eden tip i mi prezentirase vloski za konduri so magnet...magna power...demek bile epten dobri...ste slusnale za nesto takvo?
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:45
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Ok,sum jas malecko...
Eve na rabota,posle na kafence i taka...

Tuka sum,jas cesto,ama tebe ne te gledam


teta val,razlicni smeni sme

ti nautro,jas navecer

uzivaj vo kafenceto,ubavo utro e

ke odam i jas ke se napijam edno,ke mu dojde kako zaedno da sme piele
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:46
Malecko
jas vsusnost velam kafe...
a niti "k"od kafeto...
Obicno pijam Coca cola
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:47
Fille,ne sum cula za takvi vloski
jas licno ne veruvam vo takvi nesta
se e reklama....
 
p.s kje ti raskazuvam posle za krema za potemnuvanje na Oriflejm
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:47
Nikogas povekje neprobani nesta
od rekla-kazala..ne veruvam...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:48
ma i jas ne veruvam...osobeno sto e so magnet...oblikot na vloskata e dobar...porano imav takvi papuchi, so ispaknati delovi, prekrasni bea za masiranje na stapalata, ama nemaa magnet...a tie magneti mi se epten somnitelna rabota
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2008 во 08:51
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

добро утро филе вал војводо големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
надвор мене ми е пекол да ви кажам,,,...не би се осмелила да излезам сега, патем војводо дој ке те прегледам плазењеголемо%20гушкање

cek sea ti tuka indirektno me narece zivotno
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10271028102910301031 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,485 секунди.