IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Другарство меѓу машко и женско= ЉУБОВ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Другарство меѓу машко и женско= ЉУБОВ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 33>
Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 14:01
Originally posted by maja069 maja069 напиша:

ok mozebi da bi se gleale pomalku bi ostanale samo na druarstvo no ako se gledaat skoro sekoj den....kako i da e ednas ke pukne i ke stanae LJUBOV dali samo od ednata str toa cuvstvo ke se pojavi ili pak od dvete ne e bitno no porano ili pokasno toa ke se desi!




ME NERVIRAAT DRUGARRKITE NA DECKO MIIIIIIIIII
 
.............i jas se slozuvam so ova..............kad tad ke se javat nekoi emocii..ili cuvstva................
Кон врв
ubavica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ubavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2008 во 14:37
drugarstvo megu masko dzensko ne postoi zosto sekogas koga ke vidat deka si zgodna ili pak nesto slicno prvo sakaa t podobro da te zapoznat pa poslem ti mislis drugari ste i na kraj izleguva decko i devojka se soglasuvateli so mene ???
mene toa mi se sluci mnogu pati sum bila so mnogu moji drugari

Изменето од ubavica - 10.Јуни.2008 во 14:37
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2008 во 14:40
Ne znam, ne sme bile drugari
Кон врв
ljupka_naumo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ljupka_naumo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2008 во 21:54
I jas go delam mislenjeto na poveketo luge na forumov..t.e deka vo poveketo slucai drugarstvoto se pretvara vo LJUBOV...no ne se sekogas za toa vinovni maskite.Jas sum vo takva situacija vo koja jas sum kriva..no zaradi cenata na drugarstvoto se osvestiv i sega sme uste podobri drugari.Znaci se zavisi od karakterot i od toa kolku vi znaci toa Drugarstvo...i veruvajte povazno e da imas drugar otkolku da nemas ni ljubov ni drugar.pozz
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2008 во 21:55
nejkam drugar dechko sakam

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
tacna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јануари.2007
Локација: Bermuda
Статус: Офлајн
Поени: 102
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tacna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 13:38
definitivno ne postoi a tie sto glumat ludulo aj neka dojdat kaj mene na detektor za lagi
Кон врв
moja0203 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moja0203 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 00:03
ODGOVORNO TVRDAM DEKA POSTOI DRUGARSTVO POMEGU MASKO I ZENSKO I STVARNO NEKOI OD VASITE IZJAVI MI SE SMESNI I CUDNI ...PA ZAREM NEMATE PRIJATELSTVO SO LICNOST OD SPROTIVNIOT POL , MENE OD TROJCA NAJDOBRI PRIJATELI KOI GI IMAM CEL ZIVOT DVAJCA MI SE MASKI I ZAREM TREBA DA SE ZAPRASAM DA NE NE E NESTO VO RED SO MENE ZATOA STO DOSEGA NITU NEKOJ OD NIV NITU JAS NEMAME POMISLENO NA NISTO POVEKE ...A SUM SIGURNA DEKA TAKA KE OSTANE CEL ZIVOT ..
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 00:14
Originally posted by tacna tacna напиша:

definitivno ne postoi a tie sto glumat ludulo aj neka dojdat kaj mene na detektor za lagi



...ti stvarno si ..tacna!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 00:43
нема да постои подолго другарсто еднаш ке се случи.....само може подобра врска после другарсво
Кон врв
elen@ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 21:51
изненадувањеne ne ne ne  ne ne ne jas znam od licno iskustvo deka maz i zena  ne moze da bidat prijateli !!!!!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 22:00
Originally posted by elen@ elen@ напиша:

изненадувањеne ne ne ne  ne ne ne jas znam od licno iskustvo deka maz i zena  ne moze da bidat prijateli !!!!!



....leleeee,izgorena taa sirota..
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 22:03
Originally posted by elen@ elen@ напиша:

изненадувањеne ne ne ne  ne ne ne jas znam od licno iskustvo deka maz i zena  ne moze da bidat prijateli !!!!!


eeeeeeeeee  toa e tocno
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 22:23
ne postoi drugarstvo izmegu masko i zensko ...sekogas eden od dvajcata ke posaka pojse...samo vo slucaj da e eden od niv homoseksualec, e togas postoi голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2008 во 23:23
...ma, drugarka-ne drugarka, ich ne ja onadam...ja...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.