IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кои девојки на Балканот се најсекси?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кои девојки на Балканот се најсекси?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
Автор
Порака
neutron1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Септември.2014
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neutron1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 11:55
Sum bil gotovo vo site drzavi na balkanot i mislam deka site imaat po nekoi atributi kou posebno gi istaknuvaat.Za bugarkite mislam deka se stvarno so angelski izgled vo licata, srbinkite raspolagaat so besprekorni atletski tela so ubavi noze i strukovi i stomacni albankite mozebi ne mozat da im pariraat na prvite dve no imaat prefinet vkus da gi prikrijat nedostatocite i so dobri sminki i frizuri izgledaat super za hrvaticite mislam deka se cist prosek samo identitetot hrvatica budi nekakvi porivi za ubavina grkinkite se stvarno najslabi so retki isklucoci crni vo liceto i tenot ne tolku seksi crti a koga ke se napravat blondinki stvatno loso im stoi no tetovazite im se glavna odlika na ne tolku dobrite tela.Makedonkite hm,,, ne sakam da zvucam navredlivo no makedonkite se poznavaat vo ne tolku ubavi faci i so loso oformeni noze so celulit i bez smisla za sportsko telo no so ne tolku retki isklucoci kade po plazite moze da se sretne nasa so vrvna ubavina sto mi ja vraka verbata deka makedonkite se megu najubavite.od krajnost do krajnost.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 12:37

Какви шаблони.вртење со очи
Ме интересира, има ли некоја женска поделба вака, кои мажи на Балканот се најсекси?


Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 13:10
тоа не е официјална поделба, Неутрон си го кажа сопственото мислење... :)

би се сложил донекаде со него, но не целосно...
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6755
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 14:46
Прилично голема глупост е погоре напишаното.
Затоа што за вкусови не се расправа!
А типов можел да пише - според моето мислење тие и тие девојки се такви, а не да се генерализира.

Што се однесува на прашањето на Анастеа, според мое мислење скоро сите се секси, освен бугарите. Секоја чест на ретки исклучоци, ама мнозинството немаат основна култура кога приоѓаат на женско, мислат сите балканки се лесни како нивните. Па толку се самоуверени што кога ќе ги одбиеш одма стануваат нападни крлежи и тогаш и таа мала привлечност што ја имале им паѓа во вода, па стануваат одбивни а не секси. Како што реков, секоја чест на исклучоцоте.


Патем, сега некој одма ќе избувне и ќе рече дека односот нема никаква врска со секси мажи. Да им кажам дека има, убавина и однесување е еднакво на секси маж. Ако се однесува како идиот, џабе и убавина и се, кога ја губи привлечноста, држењето, изгледот. Оноа, кога ќе помине покрај тебе да речеш уаууу, заслужува мажов внимание.

Изменето од evangeline - 05.Септември.2014 во 14:52
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
neutron1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Септември.2014
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neutron1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Септември.2014 во 12:29
Jas ne generalizirav tuku veruvajte i samite ste svesni deka ubavinata na eden narod doaga od zavisnosta na genite na nivnite predci,od nacinot na zivot od educiranosta takva podelba na balkanite i toa kako postoi.I dajte ne se odalecuvajte od temata ili ako sakate da go stavite na tapet karakterot na mazite vo korelacija so nivnata privlecnost otvorete naslov na pr.na koi mazi treba da im obrnete vnimanie koga ke vi se pustat?..a i da otvorite takva tema se ke kazete a ke go prenebregnete faktot "finansiska konstrukcija"da se pokaze deka se e do karakterot na eden maz ar ustvari toa vi e na posledno mesto posle finansiite i ubavinata.E ako veke generaliziram kako sto nekoj me narece togas toa e generalizacijata za site zeni na balkanot..1.pari,ubavina 3.karakte
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2014 во 21:08
Originally posted by neutron1 neutron1 напиша:

E ako veke generaliziram kako sto nekoj me narece togas toa e generalizacijata za site zeni na balkanot..1.pari,ubavina 3.karakte


Штета ако само со такви жени си имал работа. Или ставот ти е базиран на емпириско искуство?голема насмевка

Добредојде на форумов и... не се лути де, ништо лошо не ти кажавме. Сите си ги браниме сопствените мислења. Еве јас на пример мразам вакви генерализации, на било која тема, оти не држат вода.
Секој се води според сопственото искуство...


Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Pforzheim
Статус: Офлајн
Поени: 31983
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2014 во 22:29
Najseksi se Strumicankite 
Najnadareni se Bitolcankite

Znaci Makedonkiteтрепкањеголемо гушкање
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2014 во 03:51
убавината е индивидуална и не е поврзана со групите, или во овој случај нациите, особено па не на терен каде што во генетскиот материјал на еден народ се помешани барем неколку десетици народи
во секоја земја има и убави луѓе и луѓе кои не ви се допаѓаат, и да дојдеш до заклучок е приличмп стереотипно, па дури и да е базиран на лично искуство... да не збориме па што убавината е во очите на тој што гледа, па на крај се се сведува на личен вкус
еве, мене ми се допаѓаат црни жени, со темен тен и зелени или плави истакнати очи, па вие одлучете каде најмногу ги има
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,080 секунди.