IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - БАРАМ-КУПУВАМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БАРАМ-КУПУВАМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
harp13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај harp13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 23:49
baram da kupam kuce mini pincer mislam se vikase,ili potocno kazano kako BOSKO od IGOR GAMBAZOV.Ako nekoj ima nekakva informacija bi ve zamolil da me izvestite na l.p. odnapred vi blagodaram
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 01:21
/


Изменето од ACELERA - 27.Јануари.2010 во 04:06
Кон врв
GABRIEL_DESTROYER Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GABRIEL_DESTROYER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2008 во 18:02
Originally posted by MAJA DIKOVA MAJA DIKOVA напиша:

dali moze da mi kazete kako moze da se najde sarplaninec i po koja cena?

Ја можам одма да ти најдам.Овде у велесов врие ги знам ама мислам нема педигре. .Ако сакаш ке побарам.
Кон врв
GABRIEL_DESTROYER Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GABRIEL_DESTROYER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2008 во 18:03
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

Sakam persisko ili sijamsko mace masko...ama na podarokголема%20насмевка

Еј братце тоа знам кај има ама не се со педигре сиамско е ама нема на подарок тоа се егејци луѓе тоа е тоа.
Кон врв
vladomkd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vladomkd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2008 во 21:33
барам машко хаски старо до 2 месеци, цена околу 50е. не е задолжително да има педигре.
Кон врв
-Phoenix- Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -Phoenix- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 18:00
Ej zdravo nov sum ovde ama sakam da pobaram pomos od vas.. Ako nekoj znae kade ima leglo na sibirski samoyed/samojed neka mi napise na mail ili moze da vleze so mene vo kontakt preku MSN mafy_b@hotmail.com, zasto mnogu sakam da cuvam vakvo kucence, pa moze i na poklon da mi najde fala mnogu
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 10:48
.....macorot na zagor spremen e za parenje!!!...kako i uvek,bara simpaticna macka...среќа
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 22:10
ili mace?
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
One_lovE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ветеринарка

Регистриран: 10.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај One_lovE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 11:45
Исконтактирав со блу и ми кажа дека ќе проба да ми најде (фала и многу ), ама и еве официјално да напишам. Барам кученце, мажјак на подарок. Целта ми е да вдомам некое, значи не е битна расата, само да не е многу големо по раст. Ако имате такво или знаете некој кој може да ми даде, ве молам пишете лп, за контакт
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 16:47
Jas sakam germanski spic!голема%20насмевка
Кон врв
Onliner Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Onliner Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2009 во 01:40
Baram da kupam Angliski Buldog. Sto pomlado toa podobro. Dali znae nekoj kade bi mozel da najdam. Fala
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2009 во 05:08
Pet Shop kaj Melita moes da naracas.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Onliner Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Onliner Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 22:32
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Pet Shop kaj Melita moes da naracas.


Odkaj Melita ne bi naracal nikad i toa od dve pricini:

Bi sakal prvo da go vidam mojot iden najdobar prijatel pred da go kupam i vtorata
Melita
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 22:36
samo melita moze da ti donese cista rasa vo Sk. taka da kolku i da pere pari kolku i da praj gluposti ti glej kuce da si zemes a ne so zbori narodot.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.