IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - БАРАМ-КУПУВАМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БАРАМ-КУПУВАМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака Обратен редослед
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 12:38
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

вајда се јави денес збунетост чекам да ми кажеш што направи со тој


Блу фала премногу за бројчетоголемо%20гушкање му се јавив и околу 16ч. ќе одам да го видам кученцетоголема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

Originally posted by Сандански Сандански напиша:

ДРУГАР ШО КЕ ЧАСТИШ АКО ТИ НАЈДАМ КУТРЕ? НЕ ТИ ВЕТУВАМ, АМА КЕ СЕ ОБИДАМ И ЈАС ПРЕКУ МОИ КАНАЛИ, АМА ДАЈ ДА ЧУЈАМ ПОНУДИ ШО КЕ ЧАСТИШ?


Друже за частење не е проблемнамигнување, сакаш пиење, сакаш јадење, сакаш и двете, или можда некоја мувачица сакашнамигнување само ти среди и после изрази желбаголема%20насмевка
Кон врв
Сандански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 343
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Сандански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 06:56
ДРУГАР ШО КЕ ЧАСТИШ АКО ТИ НАЈДАМ КУТРЕ? НЕ ТИ ВЕТУВАМ, АМА КЕ СЕ ОБИДАМ И ЈАС ПРЕКУ МОИ КАНАЛИ, АМА ДАЈ ДА ЧУЈАМ ПОНУДИ ШО КЕ ЧАСТИШ?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 00:01
вајда се јави денес збунетост чекам да ми кажеш што направи со тој
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 16:33
blue....збунетост....Има нешто? За самоједотзбунетост
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 12:13
ке се потрудам да ти најдам имам еден човек да видам ако има нешто....ти ветувам добро педигре ама не ти ветувам ценанамигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 18:12
Барам да купам сибирски самојед ама поволно или барем да вреди за парите, бтв ептен сакам кучиња значи на право место и со сите услови ќе биде удомено кученцетосреќа
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 22:35
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Бидејки во постот немаше напишано какво куче се бара освен во насловот на темата, еве ке напишам јас дека членот ГОЛДЕН бара кокер шпаниел.



штом е голем љубител, дај да се потрудиме да најдеме.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 16:10
Бидејки во постот немаше напишано какво куче се бара освен во насловот на темата, еве ке напишам јас дека членот ГОЛДЕН бара кокер шпаниел.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nikol Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2007 во 00:01
BARAM CISTOKRVEN MALTAZER (MASKO BEBE) OD KVALITET
Кон врв
ILCE_22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ILCE_22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 18:41
Dali bi sakal nekoj da dade poklon golden retriver za vistinski ljubitel
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.