IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - ПОКЛОНУВАМ-ПРОДАВАМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПОКЛОНУВАМ-ПРОДАВАМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
bibsi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibsi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 23:57
Prodavam 3 mali shar pei.dve zenski i edno masko. Rodeni 15.07.2008
Cena po dogovor.

Mail za kontakt: bibi_fibi@yahoo.com
Tel za kontakt: 070 23 1979

Galerija od malite: http://www.facebook.com/album.php?aid=145745&id=657710385&ref=mfИзменето од bibsi - 17.Август.2008 во 00:00
Кон врв
Сандански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 343
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Сандански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 17:19

Продавам  пекинезери....цена по договор

Сите информацции  на ЛПголема%20насмевка
If you dont live for something youll die for nothing
Кон врв
-Phoenix- Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -Phoenix- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 10:52
Ej toa belluchi so prodava ne se sibirski haski :D tuku sibirski samoyedi :D da ne se zbunite :D
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2008 во 22:41

Четири слатки мачиња бараат „тато“ и „мама“, зашто немаат свој дом. Контакт тел. 071/ 605 645 (18.6.2008)

18-месечна кучка-мајка и 2 кутриња, 1,5 месеци стари, (машко и женско) бараат топол дом. Контакт тел. 075/ 383 405, 02/246 444 3, 02/32 99 602 - Каролина (17.5.2008)

4 кутриња бараат дом. Контакт тел. 02/277 49 62, д-р Ѓорѓи (18.5.2008)

Подарувам далматинец женка, 8 години, без педигре. Барам некој што вистински ќе се грижи за неа. Контакт тел. 070/ 628 868, 071/255 585 - Марјан (18.6.2008)

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Стефи.Ј Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Стефи.Ј Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 14:51
Се поклонува куче - мешанец. Старо е 1 година, женка е ама кастрирана. Црно-бела боја, со средна должина на влакното. Се дава зошто веќе 3 пати пробаа да ја отрујат. Oдлична е со други кучиња и со луѓе. Заинтересираните нека пишат на : stefi.josimovska@hotmail.com

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 15:05
Чувај си ја девојче,многу е слатка кучката
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Стефи.Ј Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Стефи.Ј Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 15:09
Originally posted by fiks fiks напиша:

Чувај си ја девојче,многу е слатка кучката


Што требаше ова да значи?
Кон врв
Стефи.Ј Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Стефи.Ј Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2009 во 23:26
Originally posted by Стефи.Ј Стефи.Ј напиша:

Се поклонува куче - мешанец. Старо е 1 година, женка е ама кастрирана. Црно-бела боја, со средна должина на влакното. Се дава зошто веќе 3 пати пробаа да ја отрујат. Oдлична е со други кучиња и со луѓе. Заинтересираните нека пишат на : stefi.josimovska@hotmail.comКучето е вратено кај старите сопственици и не е повеќе за давање.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 08:49
prekinete so zaebancii
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2009 во 01:28
2 GORILA
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2009 во 03:45
bernandinec
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2009 во 13:39
има ли некоја што дава .... риба  збунетост
Кон врв
vkk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vkk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2009 во 19:53
saka nekoj KARASHI (dojranski) sa !!!!!!!!!!!!

P.S "IC" nemaat koski

Кон врв
kiki_haski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiki_haski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2009 во 16:35
Se prodavaat sibirski haski so pedigre, odlicno poteklo, ke bidat vakcinirani i procisteni od glisti..cena po dogovor

tel. 071669866 Kristina


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.