IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - ПОКЛОНУВАМ-ПРОДАВАМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПОКЛОНУВАМ-ПРОДАВАМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
siberian husky Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај siberian husky Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ПОКЛОНУВАМ-ПРОДАВАМ
    Испратена: 15.Февруари.2007 во 16:18

Siberian husky stari 2m. so pedigre, vakcinirani i procisteni. Majkata ima osvoeno CAC, CACIB, BOB    

Кон врв
|vana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај |vana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2007 во 19:45
подарувам мало кученце. мало по раст. женско . прочистено.
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 22:37
Originally posted by |vana |vana напиша:

подарувам мало кученце. мало по раст. женско . прочистено.


каде може да се види и добие? Јави на л.п.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 18:21
Originally posted by siberian husky siberian husky напиша:

Siberian husky stari 2m. so pedigre, vakcinirani i procisteni. Majkata ima osvoeno CAC, CACIB, BOB    Пушти слики од мајката ако не е проблемсреќа
Кон врв
Belluchi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Belluchi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 13:13
Prodavam Sibirsky Hasky, mali, od roditeli sampioni, vakcinirani, procisteni, so pedigrinja (odgleduvacnica)
tel. za kontakt
071 328 503 i 071 422 183
Kucencata mozete da gi vidite na
http://belluchiroyalsnow.googlepages.com
Кон врв
BJANKA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Август.2007
Локација: Bahamas
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BJANKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 14:13


MASKA CRNA PUDLA E OSTAVENA NA ULICA, SOPSTVENIKOT E POCINAT . SEGA SE NAOGA VO SKOLOTO 11 OKTOMVRI VO DVOROT.

SE BARA SEMEJSTVO DA JA VDOMI

KON.TEL. 071538940
Кон врв
BJANKA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Август.2007
Локација: Bahamas
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BJANKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 23:52

BARAME SEMEJSTVO DA VDOMI CRNA MASKA PPUDLA . SOPSTVENIKOT E POCINAT . AKO NEKOJ SAKA DA JA VIDI ILI DA JA ZEME PUDLATA SE NAOGA VO DVOROT NA SKOLOTO 11 OKTOMVRI.
Кон врв
|vana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај |vana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 23:37
Малечково ангелче бара дом.
женско e, мило и веселосреќа
контакт  peshichivana@hotmail.com
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 23:49
Прекрасно е мечтаење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
GABRIEL_DESTROYER Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GABRIEL_DESTROYER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2008 во 18:08
Originally posted by BJANKA BJANKA напиша:


BARAME SEMEJSTVO DA VDOMI CRNA MASKA PPUDLA . SOPSTVENIKOT E POCINAT . AKO NEKOJ SAKA DA JA VIDI ILI DA JA ZEME PUDLATA SE NAOGA VO DVOROT NA SKOLOTO 11 OKTOMVRI.

А кај у скопје или велес оти ја ни ја незнам кај уцам и кази дали е дадена или усе стои.
Кон врв
fichot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fichot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2008 во 09:43
Подарувам женско маче старо 4 месеци и кусур. Вакцинирано до јули 2009. Со мачето гратис 5кг песок и сад за истиот.
Иако мачето е чувано во стан, препорачливо е новиот сопственик да има двор.
Мачето е многу убаво како и сите други мачиња, може да постирам слика покасно во денот.
Кон врв
katerina22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај katerina22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 04:00
се надевам дека наскоро ќе му подарам некому од мојата раса
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 08:53
ne , blagodaram ..... vakvo nesto ne prifacam na podarok pa ni so novcanica od 500 evra da e okolu vretot ......

Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 10:16
jas bi gi zel 500-te,
i bi go pustil kuceto da,
aka!намигнување
You live only ONCE!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.