IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Начини на препишување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Начини на препишување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
Автор
Порака
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 01:07
e ova e dobro.....da se prisetam na damnesno prepisuvanje...bese kolektivno..i ne ne fati...ama od rezultat vide deka sme prepisale...ova na pismeno po matematika,sredno...barase profa samo da mu kazeme nacin na prepisuvanje ..i na site 5 ke ni pise...ama ne mu kazavme...taka da povtori pismena
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 09:16
Originally posted by IQ IQ напиша:

me biva epten za prepis vo dosegashnava kariera, samo ednash me imaat fateno, edinstveniot asistent koj go pochituvam najmnogu na svet, me fati ama vtoriot pat, prviot ne ochekuvav deka ke me otkrie ama ne ochekuvav deka ke me ostavi da pishuvam i ponatamu, ne me kaza na profesorkata
edna gooooolema blagodarnost do nego
inaku ne e vo red da se prepishuva, poarno e da si nauchish, ama koga ne mozes da postignesh sekogash...


Слави го името негово дури си жива!
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
princeza Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај princeza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 13:02
. . . nikogas ne umeev da prepisuvam . . . :(
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 13:07
e,...jas bev,..bazata!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 13:36
Originally posted by brza brza напиша:

e,...jas bev,..bazata!голема%20насмевка


цела база си голема%20насмевка
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 14:28
paa,....ne sum,..kisel!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 14:55
РЕСЕПТ БР.1
ЧЕКОР ПРВ:
На хартивче, лист од тетратка напишете со големи бројки 1:0 за мене.
Потоа поставете го листот под тетратката, ама така да џирка дискретно од под неа.
Професорот ќе се возгордее дека ве фатил, но кога ќе види што пишува на листот, гордоста ќе издише како дупнат балон

Повторете ја постапката уште двапати, така што секогаш ќе го зголемувате резултатот во ваша полза. Потоа направете го истото со материјалот што ви е шподготвен за препишување. Професорот ќе ја изгуби желбата за надмудрување со вас.

Изменето од majstorce62 - 22.Јануари.2008 во 14:57
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Polaris Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 1514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polaris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 15:02
Nikoj da ne kazuva prikazni. Jas garantiram deka site imaat prepisano no nikoj ne saka da prizna, tuka e rabotataголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 15:24
Originally posted by xxll xxll напиша:

Nikoj da ne kazuva prikazni. Jas garantiram deka site imaat prepisano no nikoj ne saka da prizna, tuka e rabotataголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Јас си признав, и сси признав дека ми е криво што не ме фатија
Вака немам сведоци.А без сведоци е исто како да не си, нели?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 16:15
Кој го бидува нека си препише кој не, ич нека не пробува!!!!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 17:39
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

РЕСЕПТ БР.1
ЧЕКОР ПРВ:
На хартивче, лист од тетратка напишете со големи бројки 1:0 за мене.
Потоа поставете го листот под тетратката, ама така да џирка дискретно од под неа.
Професорот ќе се возгордее дека ве фатил, но кога ќе види што пишува на листот, гордоста ќе издише како дупнат балон

Повторете ја постапката уште двапати, така што секогаш ќе го зголемувате резултатот во ваша полза. Потоа направете го истото со материјалот што ви е шподготвен за препишување. Професорот ќе ја изгуби желбата за надмудрување со вас.


Ова можам да го применам само кај одредени професори, има некои што премногу би се налутиле
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
CaVaLi Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CaVaLi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 00:19
sekogas me fakaa koa prepisuvav,prisutna nervoza na zavidno nivo so ke prais,ne me bivase
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 13:51
sega imate minijaturni bezzichni mikrofoni i zvuchnici,.koi se pikaat u uvce,......pa,....ne e teshko,...kako porano,...samo ke i shepnesh na drugata strana,shto ti treba,..,...i neka ti diktira,...,....samo treba da pazish,...ako si nekoj duduk,...ke se iznenadi profesorot ,..kako toa celo vreme glava ne digash ,..i shkrabash nonstop!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 20:09
Originally posted by brza brza напиша:

sega imate minijaturni bezzichni mikrofoni i zvuchnici,.koi se pikaat u
uvce,......pa,....ne e teshko,...kako porano,...samo ke i shepnesh na
drugata strana,shto ti treba,..,...i neka ti diktira,...,....samo treba da pazish,...ako si nekoj duduk,...ke se iznenadi profesorot ,..kako toa celo vreme glava ne digash ,..i shkrabash nonstop!голема%20насмевка


ne biva taka, ke ti pomine profesorot so tranzistor do tebe i koa ke zabuchi toa, te otkrija gotovo

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.