IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Konjak muabet
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Konjak muabet

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 27>
Автор
Порака
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 22:56
Originally posted by jane971 jane971 напиша:

a za cigarite, jas mojot del go ispusiv e eve skoro dve godini kako sto ne pusam... a pusev... po tri kutii na den


Pa shto gi spomna purite?

Aaaaaa... sakashe da probash, a ........ da ti donesam nekoja od ovde, a........ more lisichka si ti, lisichka....
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 22:58
Originally posted by jane971 jane971 напиша:


Originally posted by Zoran K Zoran K напиша:

Originally posted by branko_k branko_k напиша:

Jane, moze i konjakot da go smeshash so koka kola, ama dur ne gleda Zokiгазење%20од%20смеење


Meshanje konjak so koka kola?!

Toa e e eden od najgolemite grevovi!

Inaku, ne veruvam deka ke dojdam za ovaa Nova Godina. Bev letovo cel mesec vo Makedonija, pa sega najverojatno ke odam nekade na jug, kade sto e potoplo... ovde veke studiiiiii....
Ove e mracno i mrak me obviva i temna m'gla zemja pokriva...Dajte mi krila ja da si metnam i so konjak da mu ja letnam...голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


E, ova Jane ti e za PETKA! Znachi kako se vdahnovuvash so pomislata na dobra kapka, pa chudo nevideno e toa!
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 22:58
ne stavam takvo nesto vo usta, nikogas poveke
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 23:02
samo od ovoj


Remy Martin Louis XIII

se nadevam ke gi zadovoli tvoite standardi :)
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 23:09
Lele lugje, eptem zabegavme... mu go uzurpiravme prostorot na Mitat, a chovekot si ima maka. Ajde da prestaneme ili da se prefrlime na kafe-tema...

... i kaj najdovte da ja narechete temata "kafe"? Kolku ke beshe poubavo da beshe "konjak", neli?
Кон врв
coolio Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај coolio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 23:30

hahah malku zabegavte od temata ama gledam ubavo vi odi muabetot pa ne sakav da vi rasipam shema :))))

ja ne pijam alkohol ali ke ve druzam i jas so kakao  pozdrav
 
Sega znam deka nisto ne znam (sokrat)
Кон врв
stariot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 194
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stariot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 03:32
Breeeeej, ova epten me iznenadi.
Ne sum tuka celi 6 casa i tri strani na temava. Baska, zabegavte na epten pravo mesto.

Ako me primite i mene, Ve cestam Courvoisier.


Najdobro e da molcis i da te smetaat za budala, otkolku da kazes nesto i site somnezi da isceznat.
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 04:32
stariot, sekoj ljubitel na dobriot konjak i dobrata fotografija e dobredojden.

P.S. Ako prodolzhime vaka, mozhe da otvorime novo konjachko drustvo...
Кон врв
moz pos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Trinidad and Tobago
Статус: Офлајн
Поени: 335
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moz pos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 04:36
каубој газење%20од%20смеење


Кон врв
Kumba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kumba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 12:36
Originally posted by Zoran K Zoran K напиша:


P.S. Ako prodolzhime vaka, mozhe da otvorime novo konjachko drustvo...
 
Гледам отварање на нов thread коњак-муабет плазење
"There is nothing worse than a sharp image of a fuzzy concept"

Ansell Adams
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 17:39
Malku da ja iscistime temata na Coolio.

Ne insistiram na vecno, striktno drzenje do temata, no 3-4 strani zabeguvanje e premnogu.

Ne preci na komunikacijata, no ne e korektno kon onoj sto ja otvoril temata (vo slucajov Coolio, no vazi i za ostanatite temi na forumov)

Pozdrav, Mire
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
NINA_SK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NINA_SK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 17:47
Sto изненадување im otvori konjak muabet ? Ludi ste газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеголемо%20гушкање
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 17:54
Originally posted by Kumba Kumba напиша:

Originally posted by Zoran K Zoran K напиша:


P.S. Ako prodolzhime vaka, mozhe da otvorime novo konjachko drustvo...
 
Гледам отварање на нов thread коњак-муабет плазење


Ete taka sega imate i Konjak i kafe muabet. Da ne vi kazuvam, koga sto se pie, golemi ste, si znaete ангел

Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
zatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 18:02
www.blissvp.com
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.