IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Свет
  Активни теми Активни теми RSS - Russian Vacuum Bomb каде се планира!?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Russian Vacuum Bomb каде се планира!?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2007 во 01:36
so e be teletabis se ljutes a? epa ili ne kenjaj ili ic ne pisi, edno ke e, objasni prvo posle ke se raspravame.......a toa koga bi nemalo site go posakuvaat gledam, vlozete trud, i svatite nekogas sto e zafkrancija ebagoгазење%20од%20смеење
Кон врв
khaleefah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"The Khilafah is Coming..."

Регистриран: 25.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај khaleefah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2007 во 14:19
Да  имав помал IQ  сигурно би се  смеел на твоите  зафрканцииголема%20насмевка
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2007 во 15:59
Незнам дали Америте ја имаат оваа бомба или толку не им е јака ама се по се изгледа дека ке ја испробуваат Русите бомбава негде,дали ке им ја позајмат на Србите или ке пукне несакајки у Чеченија ке видиме,прашање на време есреќа
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2007 во 19:45
Originally posted by khaleefah khaleefah напиша:

Да  имав помал IQ  сигурно би се  смеел на твоите  зафрканцииголема%20насмевка

greoj si ti celiot, ti imas pomal od toj so ima najmal IQ 100%, da imase pogolem ke imase vo glata neso, a vaka moze so jondza ti e polna....
zal mi e da te navredvam kutriotгазење%20од%20смеење
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2007 во 21:37
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

Незнам дали Америте ја имаат оваа бомба или толку не им е јака ама се по се изгледа дека ке ја испробуваат Русите бомбава негде,дали ке им ја позајмат на Србите или ке пукне несакајки у Чеченија ке видиме,прашање на време есреќа



Pokani za muzika na svadba ne e tuku taka. Tapanot nekade mora da chukne???????
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Alexandar Mak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alexandar Mak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 20:03
Pa sto li se gotvi vo kujnata? So ke ima na menito, sto mislite?

Putin se napravi za da pobedi, a so zapadnite institucii se stvori golem razdor sto go obvinuvaat za mesteni izbori. Moram da priznaam deka negovoto neprijatelsko odnesuvanje kon opozicijata me iznenadi, i mi se cini nekako preterano, so ogled na toa deka i bez takvite ispadi sigurno ke pobedese na golemo vo Rusija deka e najpopularen, a Rusite oddamna na ziveele taka dobro. Znaci prasanjeto ostanuva: zasto taka esplicitno se postavi sprema opozicijata, so apsenja itn...

Russian elections unfair, say Western monitors (od denesen Times)

A od Dnevnik i kako si pie vince so zenickata i nazdravuva na pobedata (kako da izlegle od makedonski narodni prikazni) to majstore! аплаузголема%20насмевка

Znaci on sam po sebe ke pobedese, zasto sevo ova? i zasto tolku esplicitno? Dali deka stravuval od sabotiranje na izborite vo RU od stranstvo? Dali deka saka da dade nekoja jasna poraka na zapadnite zemji?...


Kako i da e bas izgleda deka nesto mnogu bitno se gotvi vo bliska idnina...



Изменето од Alexandar Mak - 04.Декември.2007 во 11:46
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 02:10
Moeto mislenje za Rusija i "zapadot" e deka TIE TREBA DA SORABUTUVAAT A NE DA BIDAT VECHNI OPONENTI. намигнување
 
ZATOA STO I EDNITE I DRUGITE IMAAT EDEN ZAEDNICHKI NEPRIJATEL, KOJ STO TOA VESHTO GO KORISTI.  TAKA DA ISPAGA RABOTAVA KAKO ONAA NARODNATA " dvajca se karaat, tretiot koristi".  кул
 
 
 
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 02:28
Ако САД- НАТО е/се научена/ни да си игра/ат со светот тоа Русија не го прифаќа. Односно им кажува дека е сериозен партнер и им дава сериозна порака.
На потег се САД да го рифатат предизвикот или тотално да се повлечат
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Alexandar Mak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alexandar Mak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2007 во 11:48
Makedonija 2001

VECNA SLAVA NA MAKEDONSKITE BORCI BRAVO аплауз
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.