IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Мајка му
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мајка му

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака Обратен редослед
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мајка му
    Испратена: 15.Септември.2011 во 18:17
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

mislam ako dojde red da se preokupiras so majki i shajki ste na.bale site.....

treba da se ima pocit...i sekoj da si ja gleda svojata rabota...i naj bitno sto po nastrana....
Бреее паметна прима миа голема%20насмевка големо%20гушкање
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:58
ic ne se sekiraj. ako treba, kje usvoime nekoja...


mlada baba nekoja, na edno 35-6 godini...

Изменето од Marko Polo 1 - 15.Септември.2011 во 17:59
Incredible Blue
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:56


ako nema nemora...

ne e zadolzitelna babata..

ili pa sto bi kazal Sasko Kocev baba ode u paket so kola od Germanija...hahahahaha

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:54
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

za na Sejsheli i baba ke trpam ne pa majkakupeno!

samo od kaj kje najdam baba sega...

Изменето од Marko Polo 1 - 15.Септември.2011 во 17:54
Incredible Blue
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:53
za na Sejsheli i baba ke trpam ne pa majka

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:48
I sejsheli moze
Incredible Blue
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:46
kade po nastrana na Maldivi nekaden li

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:42
uf, jas sakam da si nastrana... sto ponastrana, pogolem plus...sh:t... pak selektivno citam...

Изменето од Marko Polo 1 - 15.Септември.2011 во 17:42
Incredible Blue
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 17:40
mislam ako dojde red da se preokupiras so majki i shajki ste na.bale site.....

treba da se ima pocit...i sekoj da si ja gleda svojata rabota...i naj bitno sto po nastrana....


Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2011 во 16:32
мразам потенцијални свекр(и)ви
мразам мешање од нивна страна
мразам понижување


ако ми се случи нешто од овие 2 ... ќе ме види на куково лето


среќа ... немам контакт

да не се разбереме погрешно..мразам потенцијални свекр(и)ви....ама ги сакам ... како луѓе ...без титула
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2011 во 00:48
Нејзиниот син е во добри раце.
Oh sh*t. -.-
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2011 во 20:28
фамилијарни врски... на диШтанс тоа се
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
annaja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annaja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2010 во 01:39
Не слушајте гаталец,слушајте паталец!Само тој,што го поминал „пеколот“ свекрва,знае што значи....Сега некој ќе рече,таа што трпи е будала.Да, сега и јас така викам,ама моето домашно воспитување не ми дозволува....да бидам идиот и да се спуштам на исто равниште со НЕА.Викам Неа затоа што другачие не заслужува.Сега е почината,и ми е жал што,ако може така да се каже,имаше лесна смрт,за разлика од некои што на мравка не газат,па се мачат,ни живи ни умрени долги години,ОНА одма умрела без да рече ни оф ни леле,или да се покае за се што направи,а многу направи,не само мене и моите родители,туку и на својот роден син.Можеби и за тоа трпев,мојот маж еднашка ми рече, „она мене не ме сака,што ме родила,па сакаш тебе да те сака“!
Кон врв
Milica.B Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 355
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milica.B Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2010 во 00:29
Originally posted by Mindy Mindy напиша:

Запознав овде една штипјанка, која е во врска со едно машко.Темава ке ја пишувам во нејзино име . Еве што се случило:Пред некој ден она беше на гости кај дечко и дома.Неговата мајка правела вечера , па ја поканија и неа.Е сега, и она е љубопитна ко мене, па чепкала во комплутерот на делко и.  И што се случува? забележала фолдер полн со слики од женски.....Ок, во ред тоа, она има доверба во него .Влегува мајка му на него и оваа и рекла:  види син ти колку убави девојки има во компјутерот ?  очекувала мајка му да каже:  ма остај, он само тебе те сака,,,,,бла , бла , бла.....И замислете мајка му и рекла: па што, нели се поубави од тебе: погледни ги ?Е сега моето прашање е: дали оваа претерала и како ке се чувствувате вие ако се најдете во слична ситуација  ?


ma super i rekla, bas fino ke se cuvstvuvam
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.