IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Прочитана книга што оставила длабок впечаток
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прочитана книга што оставила длабок впечаток

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 171819
Автор
Порака
Фолксвагенка Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Девојка му на Фолки

Регистриран: 08.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Фолксвагенка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2013 во 19:49
„Играта на ангелот“ и „Заточеник на небото“ од Карлос Руиз Зафон. Сега уште да ја најдам „Сенка на ветрот“ и да завршам со типов...
Кон врв
Илија Чамбов Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2017
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Илија Чамбов Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2017 во 17:37
8.

Изменето од Илија Чамбов - 01.Февруари.2018 во 17:00
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2017 во 22:39
Originally posted by Илија Чамбов Илија Чамбов напиша:

Колку денари ја продава/ш книгата „Македонска Александрида“ (извин што не сум најпрецизен)?

Не е проблем со прецизност , повеќе си ми конфузен со истово прашање по сите теми.
Појасни или цитирај за која книга и од кој член си заинтересиран,за да можеш да дојдеш до информација.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Илија Чамбов Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2017
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Илија Чамбов Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2017 во 16:24
12.

Изменето од Илија Чамбов - 01.Февруари.2018 во 17:02
Кон врв
Moona Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јануари.2018
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Moona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2018 во 22:56
Славејот и Ленинградска зима од Кристин Хана
Кон врв
ljupcea Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Јануари.2018
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ljupcea Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2018 во 15:25
Znam deka komentarov ti e star. Se obiduvam da je pronajdam kniga Rozata od Voda. Me interesira kade bi mozel da ja kupam.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6785
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2019 во 21:59
Кога Ниче плачеше - Ирвин Јалом

Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 171819
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,157 секунди.