IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Како да ја вратиш саканата личност?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да ја вратиш саканата личност?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
Автор
Порака
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како да ја вратиш саканата личност?
    Испратена: 10.Ноември.2007 во 16:49
e kako?gresev priznavam,e taka sea :bev so nego letoska bese se super ,no on pocna da seta da nemA vreme za mene ,i jas go storiv istoto no jas mislev deka on setase on bil na rabota i bil praten da odnese nekoi raboti niz makedonija ja so mojata glupava glava pocnav da si mislam  deka on ima druga i razni razni gluposti ama toa se bilo greska a on celo vreme mi kazuva vo sto e rabotata sto ne izleguvame .i jas ne go veruvav i mu raskinav i si fativ decko za inat no posle nekoe vreme doznav za se i
 POMOGNETE MI DAJTE IDEA KAKO DA SE SMIRAM SO NEGO NE MI ODGOVARA NA PORAKI,NA NIKOJ SLUCAJ тагатагатагатагатага
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 20:35
Za sledniot pat.......... DVAPATI MERI EDNAS SECI...........големо%20гушкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 20:57
Ubij go i odnesi si go doma, stai go u zamrznuvac i ke si go imas kolku sakas
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:02
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ubij go i odnesi si go doma, stai go u zamrznuvac i ke si go imas kolku sakas
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење...bolji si od mene covece....ti davam raka..газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:04
[
 POMOGNETE MI DAJTE IDEA KAKO DA SE SMIRAM SO NEGO NE MI ODGOVARA NA PORAKI,NA NIKOJ SLUCAJ тагатагатагатагатага
[/QUOTE]
 
 
...a da go promenis brojot..!.probaj porakite prakaj gi na drug broj..sigurno ke ti se javi..!!!GARANT..газење%20од%20смеењемафтање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:45
iiii...dojdov u iskusenie da i go dadam mojot broj...
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:17
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

iiii...dojdov u iskusenie da i go dadam mojot broj...
 
Za da ja utesis???????газење%20од%20смеењеZnaev deka otsekogas ti si bil zrtva tuka na forumov, segde se podmetnuvas dusickaсмеење
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:25
Originally posted by SABINA SABINA напиша:

e kako?gresev priznavam,e taka sea :bev so nego letoska bese se super ,no on pocna da seta da nemA vreme za mene ,i jas go storiv istoto no jas mislev deka on setase on bil na rabota i bil praten da odnese nekoi raboti niz makedonija ja so mojata glupava glava pocnav da si mislam  deka on ima druga i razni razni gluposti ama toa se bilo greska a on celo vreme mi kazuva vo sto e rabotata sto ne izleguvame .i jas ne go veruvav i mu raskinav i si fativ decko za inat no posle nekoe vreme doznav za se i
 POMOGNETE MI DAJTE IDEA KAKO DA SE SMIRAM SO NEGO NE MI ODGOVARA NA PORAKI,NA NIKOJ SLUCAJ тагатагатагатагатага


Zenska vaka vazni raboti ne se resavvat po poraki ili tel razgovor.
 oCI VO OCI me sfakas neli??
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:32
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

iiii...dojdov u iskusenie da i go dadam mojot broj...
 
Za da ja utesis???????газење%20од%20смеењеZnaev deka otsekogas ti si bil zrtva tuka na forumov, segde se podmetnuvas dusickaсмеење


Ama ne me razbiras, zosto da go ubie covekot ?
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:35
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

iiii...dojdov u iskusenie da i go dadam mojot broj...
 
Za da ja utesis???????газење%20од%20смеењеZnaev deka otsekogas ti si bil zrtva tuka na forumov, segde se podmetnuvas dusickaсмеење


Ama ne me razbiras, zosto da go ubie covekot ?
 
Te razbiram jas dobro ........zatoa i rekov deka si zrtva dusicke.....ke se zrtvuvas za da go sapasis covekot sega iako ti go dade predlogot za ubistvoголема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 00:10
pa ja se salev, a ona ozbilno svati... - A be daj go vamu nozot ma !... - A mori ostaj toa kiselinata !...leleee... - Dobro, ostaj ja ke go utepam, ti ke se povredis samata !...do koga samo ke pomagam...eeee...
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 00:37
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

pa ja se salev, a ona ozbilno svati... - A be daj go vamu nozot ma !... - A mori ostaj toa kiselinata !...leleee... - Dobro, ostaj ja ke go utepam, ti ke se povredis samata !...do koga samo ke pomagam...eeee...
 
газење%20од%20смеењеTe obozavam!!!! Nikoj ne me smee kako tebe
 
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:26
сабина, очигледно на вашата екс. врска и недостигало комуникација, доверба, искрена љубов итн. Проблемите не се решаваат со "за инат фаќање друг дечко". Што е со чувствата на новиот дечко? Зарем не е тоа негова злоупотреба?
Што ако бившиот ти се врати и потоа овој новиов отвори тема "Како да се заштитам од женски што ме злоупотребуваат за некакви си освети кон бившиот"? среќа
Кој ќе биде твојот коментар на таа тема?
 
Немој да пробуваш со вуду да го враќаш, тоа не пали. Подобро размисли што си направила во старата врска (и искарај се пред огледалоголема%20насмевка), и гледај тоа да не ти се повтори во новата врска, ако сеуште си во врска со тој.
Извини што бев малку строг, ама бев искрен среќа
Поздрав!
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:31
Verovatno e mnogu ljut, povreden...
Ne znam kolku bila golema vasata ljubov, sto custvuval deckoto....
Taka da ne mozam mnogu da ti kazam...
Odgovorot lezi vo tebe, bidi kreativna, bidi kreativna barem za tolku da go frlis mamka za razgovor...a posle sama ke vidis da li ima nada ili ne.
BORI SE.среќа
Ti posakuvam mnogu sreka i pisi ni sto se slucilo.
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.