IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Не можам да спијам...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Не можам да спијам...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 26>
Автор
Порака
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 01:34
Originally posted by macedonian1 macedonian1 напиша:

sekoja vecer pij po edna  casa mlaka voda  izmesana so sok od eden limon i edna lazica med (babin recept)
se salam go pisuvase vo edno spisanie
kolku jas znam...vitamin C dava nesonica...casa toplo mleko pred spienje...i normalno da se legnuva sekoja vecer na isto vreme,samo taka ke fatis red na sonнамигнување
Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:02
I jas ne mozam da spijamтага
Nisto.
Vecerva ke go cuvam forumot od googleгубитник
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
The wolf Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The wolf Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:10
loptice a da si  go podelime leksiliumov sto go imam?? pa ako treba i  krevetot ke si  go delimeнамигнување

Кон врв
loptica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loptica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:15
Leksilium mozeголема%20насмевка
Ako sakas prati mi go po taxi...
A krevet nema da delime, barem ne vecerva, toa nee lek za nesonica, toa moza samo uste tolku da te ostavi bez sonсреќа
NE MI ZAMERAJTE NA GRAMATICKI GRESKI....USTE UCAM TA-TO-OT...KE SE SNAJDAM VALJDA BEZ PADEZI...
Кон врв
The wolf Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The wolf Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:19
da toa vazi za zenite loptice,hehe bas ste nenasitni!!!mazite si zaspivaat kako jagninja otkako  ke si  ja zavrsat  rabotata!!!!mozes i da riskiras da prodolzis no  ke se pregrees!
Кон врв
The wolf Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The wolf Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:23
a i krevet da se deli nema nisto  strasno ,ti  na levo jas na desno,se razbira bez mnogu mrdanje i vrtenje vo krevet....za da ne me razbudis
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:42
Originally posted by The wolf The wolf напиша:

a i krevet da se deli nema nisto  strasno ,ti  na levo jas na desno,se razbira bez mnogu mrdanje i vrtenje vo krevet....za da ne me razbudis
 
А, ти ќе спиеш ли?
Кон врв
The wolf Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The wolf Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 03:01
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Originally posted by The wolf The wolf напиша:

a i krevet da se deli nema nisto  strasno ,ti  na levo jas na desno,se razbira bez mnogu mrdanje i vrtenje vo krevet....za da ne me razbudis
 
А, ти ќе спиеш ли?

 Ke spijam ako si legnes so mene lol
Кон врв
florensia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај florensia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 03:20

da ne ve maci nesto mozebi...

           sto ne mozete da spiete?
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 03:21
Јас со Топченцето ќе си легнам, за да ја истренирам 2 х 45 минути.
 
Да види дали лажам.
Кон врв
florensia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај florensia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 03:24
aj upatete me u muabetov чекање
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 03:25
Originally posted by florensia florensia напиша:

aj upatete me u muabetov чекање
 Јас не сум туристички водич.
Кон врв
florensia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај florensia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 03:27
he he he
 kakva segaгазење%20од%20смеење
prosto neverovatno
 
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 03:36
Просто, но веројатно.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 26>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.