IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Britney - поп икона или ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Britney - поп икона или ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 09:41
Originally posted by Omar Omar напиша:

Originally posted by zabegan zabegan напиша:

е што па толку посебен глас има?




a so i fali na glasot??????
абе не и фали ништо, само не е некој глас што те лепи за ѕид за така да го фалам среќа
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 09:46
bratce sekoj ima razlicno mislenje... razbiras... ko sto ti ja sakas da receme madona taka jas ja sakam britney.... loso ke e ako site sakame eden a drugiot da go "zapostavime".....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 09:51
Originally posted by Omar Omar напиша:

bratce sekoj ima razlicno mislenje... razbiras... ko sto ti ja sakas da receme madona taka jas ja sakam britney.... loso ke e ako site sakame eden a drugiot da go "zapostavime".....
еј кај ја најде мадона бе газење%20од%20смеење
еве да речеме вокалот на maiden има добар глас плазење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 09:57
Originally posted by zabegan zabegan напиша:


Originally posted by Omar Omar напиша:

bratce sekoj ima razlicno mislenje... razbiras... ko sto ti ja sakas da receme madona taka jas ja sakam britney.... loso ke e ako site sakame eden a drugiot da go "zapostavime".....
еј кај ја најде мадона бе газење%20од%20смеењееве да речеме вокалот на maiden има добар глас плазење



pa taa prva mi dojde na um... da receme....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 12:54
Abe ima ona nesto u nea sto privlekuva..osobeno togas koga se pojavi,napravi stvarno bum,ama realno ne so glasot tuku taka kako pojava..atrakcija bese i so koreografiite sto gi pravese,em mlada em zgodna u toa vreme..glasot odsekogas mi bil prosecen..ali svaka cast,ako uspee pak da dogura do toa sto nekad bese..pop ikona..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 18:43
Originally posted by Omar Omar напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Бритни е легенда, ма што да направила тоа ќе си остане... ми се чини нема човек на планетава што не ја знае




srce moe fala sto me poddrzuvas....



леле олку не ме гушеле од... одамна па така си е Омар, ко што и најголемине дебили што се пријавуваат на Идол знаат песни од Битлси што секако се легенда, така знаат и од Бритни, просто, нема некој што не ја знае и ќе ја знае.. што треба повеќе за легенда?
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 18:44
Britni pijaniciste i narkoman болен licno , bi vovel cenzura vo Republika Makedonija na site nejzini raboti ......... da ne se ucat decistava od nea  ....... da ne pocnat da zabeguvaat kako nea болен
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 18:47
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Britni pijaniciste i narkoman болен licno , bi vovel cenzura vo Republika Makedonija na site nejzini raboti ......... da ne se ucat decistava od nea  ....... da ne pocnat da zabeguvaat kako nea болен


е аман де, можам да набројам билион ѕвезди што направиле бетер нешта од неа па никој им мрси... девојката е жртва на слава, како и сите, толку е човечка психа, а тоа дали ние одобруваме или не тоа што го прави не ја прави помалку славна или помалку легенда...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:16
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Britni pijaniciste i narkoman болен licno , bi vovel cenzura vo Republika Makedonija na site nejzini raboti ......... da ne se ucat decistava od nea  ....... da ne pocnat da zabeguvaat kako nea болен


е аман де, можам да набројам билион ѕвезди што направиле бетер нешта од неа па никој им мрси... девојката е жртва на слава, како и сите, толку е човечка психа, а тоа дали ние одобруваме или не тоа што го прави не ја прави помалку славна или помалку легенда...






eh staroo starooo koga i ti 24 h bi bil pod pritisoci po sto bi potegnal raka ti??? nekoj ne razbira sto znaci da si slaven....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:18
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:18
pogledni go videoto i mozebi ke svatis kako i e....
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:41
ej ostajte mi go na raat bate Omar, sto e ova???
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:42
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

ej ostajte mi go na raat bate Omar, sto e ova???





batuskoooooooooooooooooooooooooooo
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:55
Биографија

Бритни Спирс е една од најпродаваните пејачки во светот. Кариерата ѝ започнува во „Клубот на Мики Маус“ (The Mickey Mouse Club), каде што учествува со Кристина Агилера, Џастин Тимберлејк и други познати пејачи. Нејзиниот прв албум „...Baby One More Time“ се појавува на светскиот пазар во јануари 1999 и станува голема интернационална ѕвезда. Со вториот албум „Oops!... I Did It Again“ го потврдува статусот на мега ѕвезда и идол на многу тинејџери во светот. Синглот „Oops!... I Did It Again“ се појавува на врвот на светските топ-листи во мај 2000 година. Третиот албум „Britney“ излегува во продажба во ноември 2001, па по кратка пауза го издава албумот „In the Zone“ во ноември 2003. Синглот „Toxic“ стана огромен мега-хит, и искачувајќи се на врвот на сите светски топ-листи, ѝ ја носи на Бритни првата Греми награда. Во 2007 година, по долга пауза Бритни се врака на музичката сцена. Со албумот „Blackout“, таа прави вистински бум на топ-листите и докажува дека сѐ уште е мега-ѕвезда. Мега-хитот и прв сингл од албумот „Gimme More“ ја враќа на врвот на сите светски топ-листи.'Gimmer more" и "Piece of me" се најновите песни на оваа поп икона.Со нив се искачи на врвот на топ листите Нејзиниот најнов албум се продаде во големи коли4ини.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.