IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 23>
Автор
Порака
beticka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beticka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 16:40
bas mi e milo sto nekoj ja otvori ovaa tema karolincevo nase izgubi mnogu posle onie ladni izjavi za toska ,ja vidovte li vcera isvirkana... publikata si go stori onasto go mislese! taa so tose nemoze nikogas pa duri i po negovata smrt toj ke bide sekogas pred nea!
betty
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 16:54
...ama Karolina e dobra, i navivam za nea...

....Bravo Karolina,samo napred.....

....karolina si e ok devojka......itn,itn....

ova e samo del od nekoi postovi na nekogo...(ke se prepoznaat)
na nekoj drug podforum.....pozdrav..

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 17:43
Originally posted by beticka beticka напиша:

bas mi e milo sto nekoj ja otvori ovaa tema karolincevo nase izgubi mnogu posle onie ladni izjavi za toska ,ja vidovte li vcera isvirkana... publikata si go stori onasto go mislese! taa so tose nemoze nikogas pa duri i po negovata smrt toj ke bide sekogas pred nea!


кога ја исвиркале? каде?
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 18:21
Originally posted by connected connected напиша:

Originally posted by beticka beticka напиша:

bas mi e milo sto nekoj ja otvori ovaa tema karolincevo nase izgubi mnogu posle onie ladni izjavi za toska ,ja vidovte li vcera isvirkana... publikata si go stori onasto go mislese! taa so tose nemoze nikogas pa duri i po negovata smrt toj ke bide sekogas pred nea!


кога ја исвиркале? каде?



i jas toa sum go propustil ,a bas ke si napravev kef da go videv
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 18:49
Како прво Каролинка никад не сум ја сакала...добро имало некои песни нејзини што ми се свиѓале ама на сурат увек ми била ладна, остај тоа и гадна. Срам да и е и нека и служи н ачест тоа што го направила со песната...да се немало ич чуства-ГЛУПАЧА!!!! Иначе остај тоа ради нејзиното понашање немала ни еден успешен концерт...УВЕК СЕ КЛАТЕЛА КО ЗДРВЕНА МАРИЈА...лутиналутиналутиналутина лееејјј луѓе да ја начекам негде да ја претепам, мамицат д аи ја...уфф!!! се тргам од темава...не доликува вака да пишувам.лутина
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
beticka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beticka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 20:03
pa vcera -snosti ja isvirkaa dodeka zboruvase so taa voditelkata pozadi zad scenata publikata ja isvirka i koga taa peese site vikaa tose ,tose , zatoa voditelkata rece kako bozem site ke ve skrsam koga ke izlezam na scena bla ,bla, i taa znaese zosto svirkkat, a karolinceto se izgubi siroto!
betty
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 19:06
U recnik do poimot BITCH stoi nejzina slika лутина
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 20:07
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

U recnik do poimot BITCH stoi nejzina slika лутина



izgleda recnicite sme gi kupuvale od isto mesto
Кон врв
Лука Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Ноември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Лука Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 20:35
Karolina je zakon!
Trebalo bi da ste srecni jer je ona vasa pjevacica
pjeva bolje od svih pjevaca iz ex-yu!!!
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 20:39
Originally posted by Лука Лука напиша:

Karolina je zakon!
Trebalo bi da ste srecni jer je ona vasa pjevacica
pjeva bolje od svih pjevaca iz ex-yu!!!


а кој вика дека не пее добро?
баш затоа што пее добро не ја личи да се понаша така.
Кон врв
Лука Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Ноември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Лука Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 20:43
E pa ne znam stvarno kako se ponasa
Nama ovamo je dobra голема%20насмевка
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2007 во 21:00
Brate Luka, neznaenjeto e blagoslov...neli?намигнување
Кон врв
Lencee Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lencee Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 10:47
komentarite za Karolina se nepotrebni .
Taa bese vo vrska so sinot na Arkan .Sto mislite zosto?
Bidejki e mnogu dobar i ubav...ha ha ha!
ltltltlt
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 12:45

Tocno e neznae da igra ili tancuva na scena,nema dobar odnos so poblika ili kon publikata ...

no site mora da priznaete: ubava,zgodna,prekrasen glas,i sto e najvazno nasanajdobra pejacka
 
 
Na krajot na kraistata edinstvena koja ne glumese ludilo po smrtta na tose!!!so po realen da ne bese marijan stojanovski koj mu zaviduvase na tose a na gorbot glumese ludilo!!!samo ona bese realana!kaza so mislese no ne glumese ludilo!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,390 секунди.