IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Какво милениче чувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Какво милениче чувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 21>
Автор
Порака
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Какво милениче чувате?
    Испратена: 30.Октомври.2007 во 20:24
vo ovaa tema napisete so milenice cuvate голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка инаку јас имам чивава во царски пекинизер месано
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 20:13
чувам мачор и си го сакам најмногу на  светголема%20насмевка
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 22:52
Sijamski machor

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 23:20
magarence
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 00:05
   DVE KUCENCA I TRI ZAJCINJA.

Изменето од blashka - 01.Ноември.2007 во 00:06
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 07:11


pet macki ...

edno od treta generacija ...
tri od vtora generacija ...
mackata ni ja otruja ...

i eden star macor ...

vkupno pet ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 12:56
две кучиња
едното е волчјак а другото метадор.

Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 13:34


site machki kaj mene ja imaat bukvata M ...

najmaloto mache ...
po mene trcha kako kuchence ...

cudo edno ...

site drugo onaka se mazat kako machki ...

ama ova nautro koga odam na rabota ....
trca mo mene kako kuchence ...
jas go vrakam ...
toa pak po mene ...

i po skalite se kacuva kako da e kuchence ...

stvarno cudno ...
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 13:37


da napomenam ...

sekogas sum gresel vo toa dali e masko ili zensko ...

ama ova so macheto me cudi ...
da ne ispadni kuche ....

mnogu odamna imavme dva papagali ...
Roko i Tina ...

i posle izvesno vreme
gledam Tina nad Roko ... i
Roko snese jajce ...

pa gi preimenuvav vo Roka i Tino ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 16:34
рибии али не асално и затоа ми цркнуват почесто голема%20насмевкаголема%20насмевка ме мрзи да чувам и да се грижам за животни голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 17:53
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

рибии али не асално и затоа ми цркнуват почесто голема%20насмевкаголема%20насмевка ме мрзи да чувам и да се грижам за животни голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
 
Tamam ke gi naucis bez jadenje i umiraat      голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
WOFY Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WOFY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 12:05
Ja si cuvam Samojed inaku prekrasno kuce, zboram kako rasa, mili, veseli, stalno raspolozeni za igra i prijatelski nastroeni so deca
Кон врв
#Emili# Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај #Emili# Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 18:59
Dve macki...
Ednoto e masko, i ima 3 god.
Drugoto e zensko i ima negde nakaj 3 meseci.
голема%20насмевкаMaloto go najdovme pred zgrada samosto rodeno, i ne mozevme da go ostavime...љубов
Gi obozavam! Cuvstvuvaat koga ti e loso...Neznam za site, ama moite se mnogu intelegentni.среќаголема%20насмевкасреќа
Yesterday is history...tomorow is mystery...Today's day is a present.That's why it's called that way...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 19:19
мачка стара 2 и пол години, има 7 кила и е раса бурмесе...се вика Мили. голема маза е а и шмизла...кога ја земав 4 месеци буквално не излагав од дома за добро да ја воспитам и фала богу така и испадна. 2 пати роди а сега е стерилизирана.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,578 секунди.