IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Гради
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Гради

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 19>
Прашање: Какви гради обожавате?
Одговор Гласови Статистика
6 [5,13%]
30 [25,64%]
75 [64,10%]
6 [5,13%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 15:23

golemichki se bogami :)

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 15:29
Neli pogole mi se:)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
ribari Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јули.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ribari Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2006 во 14:10
podobro pogolemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2006 во 15:46
Originally posted by ribari ribari напиша:

podobro pogolemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


LOL  kako baloni li ? LOL
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2006 во 15:49

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:


Originally posted by ribari ribari напиша:

podobro pogolemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />  kako baloni li ? [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />
Vajda takvi da se izgubi vo niv :)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2006 во 15:52
Kako citroncinja.
+-
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 23:09
Ne sum musko,i hetero sum,ali cisto od vizuelen aspekt mi se sviga koga zenskoto ima cvrsti,sredno golemi i zaobleni gradi,makar i silikoni...A koga se pregolemi mi deluva epten neestetski i u toj slucaj poise mi asociraat na viminja na krava otkolku na zenski ciciki.
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 23:15
Originally posted by kandid kandid напиша:

Ne sum musko,i hetero sum,ali cisto od vizuelen aspekt mi se sviga koga zenskoto ima cvrsti,sredno golemi i zaobleni gradi,makar i silikoni...A koga se pregolemi mi deluva epten neestetski i u toj slucaj poise mi asociraat na viminja na krava otkolku na zenski ciciki.


Ako si i gi gledala na babati moze da te asociraat i na ljuljaski! zavisi sto gledas i koj se tvoite apetiti!!!!
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 23:29
Originally posted by boli glava boli glava напиша:


Ako si i gi gledala na babati moze da te asociraat i na ljuljaski! zavisi sto gledas i koj se tvoite apetiti!!!!
Ne znam za tebe ali ja na baba mi ne sum i gi gleala...
Inace fakt e deka zenskite so prirodno golemi gradi imaat oslabnato vrzno tkivo(poradi efektot na gravitacija koj gi vlece gradite nadole) i imaat opusteni gradi...
I uostalom ja samo kazav so sakam da gledam...Ti ako sakas cicki do pupak tvoj problem,ic ne me zanima...Za vkusovi ne se rasprava!
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 23:33
Originally posted by kandid kandid напиша:

Originally posted by boli glava boli glava напиша:


Ako si i gi gledala na babati moze da te asociraat i na ljuljaski! zavisi sto gledas i koj se tvoite apetiti!!!!
Ne znam za tebe ali ja na baba mi ne sum i gi gleala...
Inace fakt e deka zenskite so prirodno golemi gradi imaat oslabnato vrzno tkivo(poradi efektot na gravitacija koj gi vlece gradite nadole) i imaat opusteni gradi...
I uostalom ja samo kazav so sakam da gledam...Ti ako sakas cicki do pupak tvoj problem,ic ne me zanima...Za vkusovi ne se rasprava!


Nemoj sea mene njutnovi zakoni koa lesnite pagaat pobrzoLOL!

Кон врв
bangles Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Октомври.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bangles Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2006 во 02:59
e so sakam goLOLlemi cicki da mi se napolnat racete elajte u sr ima golemi cici
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2006 во 19:50
е вака нешто...
Кон врв
JASNA27 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 176
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JASNA27 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 14:23
Golemi 
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 15:11
Ne pregolemi.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,211 секунди.